תגובות
רח סי
רח סי שעה לפני
מסר חשוב תמשיחו לאסות טוב
Yishai - ישי
Yishai - ישי 5 שעות לפני
עמיר בניון באלי לתלות פוסטר שלך בחדר
מירי יעקבי
מירי יעקבי 6 שעות לפני
שרופה על החתיך המושלם הזה
Atr Tr
Atr Tr 7 שעות לפני
כולם לא יודעים כמה הם אוהבים את אלה ,אתם עוקבים אחריה ,זה אומר שהיא מעניינת אתכם בלי לשים לב חחח
sehhi vooty
sehhi vooty 8 שעות לפני
❤️❤️
רבקה טישלר
רבקה טישלר 9 שעות לפני
אסור לשתוק ..אכן.. מלבד דבר קטנטן!! בל נשכח כמה פרטים קטנים.. 1-יש אלימות רצינית ביותר גם מצד נשים..אלימות פיזית,כן כן גם נשים ולא מעט מכות את הבעל שלהן. 2-מאות תלונות שוא.. במשטרה ,סחיטה כלכלית של הגבר שגם נזרק מהבית לרחוב ..לאוטו..כמו כלב..אבל מזונות מטורפים הוא נדרש לשלם. 3- דבר נוסף רוב הנשים הנרצחות זה במגזר הערבי ששם זו בעיית " כבוד המשפחה "וזה דורש חינוך מעמיק והשקעה רצינית בחברה שלהם,וההשוואה למגזר היהודי גורם עוול בטיפול שלהם. אז כל השחקניות שמשחקות את "אסור לשתוק"..שיקראו קצת על בעיית הגירושין בארץ ועל העוולות ברוב המקרים שנעשה לגברים. רק אז ייצאו בקמפיין לטובת הצדק האמיתי. וכן בהחלט " אסור לשתוק "
Soinas Doyi
Soinas Doyi 10 שעות לפני
קפה או תה?!☕
שיר ישחק
שיר ישחק 14 שעות לפני
רוצים להפחית מתח ולחץ? התנתקו מכלי התקשורת לפי הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה, אחד מכל שלושה ישראלים חווה לחץ באופן יומיומי. הלחץ נובע מגורמים רבים, כאלו שנובעים מתקופת הקורונה הנוכחית וכאלו שליוו אותנו עוד לפניה, והוא משפיע על כולנו ברמה כזו או אחרת. כדי להפחית מהלחץ, משרד הבריאות קורא לאזרחים לשתף אותו ברעיונות להתמודדות עם סטרס בעזרת מענה על שלוש שאלות. התובנות, הרעיונות והמחשבות שהציבור יעלה יעובדו בידי עובדי המשרד ויהוו בסיס לכתיבת תוכנית לאומית להתמודדות עם לחץ ומתח. השאלות הן: מה מגביר לחץ ומתח בחיי היומיום שלך? מהם הדברים שמסייעים לך להתמודד עימם? ואלו רעיונות ופתרונות יש לך עבור תוכנית לאומית להתמודדות עם מצבי לחץ ומתח? אבל על כולן יש לי תשובה אחת: התנתקו מכלי התקשורת! עצם ההיצמדות האובססיבית לכלי התקשורת מגבירה את המתחים והלחצים. הפילוג והניגוד, הסכסוך והריב הם מרכיבים שמיד מעוררים את תשומת לב הציבור, אלא שכלי התקשורת מנצלים את הקשב לרעה ומשקים אותנו בתמצית הרעל האנושי. כל איש תקשורת מתחיל יודע שלרקוד על דם האחר יזניק אותו בטבלת הרייטינג. כל מרואיין שנכנס לאולפן טלוויזיה משחיז מראש את לשונו כדי לדקור את חברי הפאנל ולהרוויח תהילה ופרסום רגעיים, ואלה הופכים כותרות וציוצים שנורים כחץ בלב הציבור ומעוררים בו מתחים מיותרים. כלי התקשורת הם שקובעים את האווירה הציבורית הכללית, הם מייצרים את השיח, הם מרימים אחד ומורידים אחר. והיום הם משקפים מאבקים פוליטיים, מרקדים לרגלי טייקונים וקורעים את הציבור לגזרים. אין עניין לטשטש את האמת וחשוב להציג את העובדות לאשורם, אבל לא להטביע חותם אגואיסטי בפרסום מוטה מראש לטובת צד מסוים או מחרחר ריב. לכן בדיוק כפי שאנחנו מגוננים על ילדינו ודואגים שלא ייחשפו לתכנים שיזיקו להם, לדוגמאות אלימות ושליליות, כך עלינו לנהוג בנו. לבנות לעצמנו סביבה ראויה, שתיתן לנו תמיכה. לעודד ולחייב כל עובד בעולם התקשורת להיות אחראי להביא את הציבור להרגשה טובה ונינוחה, כמו אימא כלפי ילד. על אחת כמה וכמה היות וכלי התקשורת תלויים בנו, בכספי הציבור, והציבור שרוי בסטרס ודועך אל דכדוך. לא צריך לסגור את כלי התקשורת לחלוטין, אלא לסדר אותם מחדש כך שיהיו נכונים ואמיתיים, ידידותיים וענייניים, מגשרים ולא מפלגים. לכן, בראש התוכנית הלאומית להתמודדות עם לחץ ומתח הייתי ממליץ לסגור את כלי התקשורת, אפילו לזמן מה כדי שניווכח בכך בעצמנו, ואז להתחיל למיין מחדש את התוכן המועיל לאווירה וליחסים בציבור, את המסרים שיעצימו את החיבור והקשרים הטובים בין האזרחים, כאלה שיחזקו ויעודדו אותם בזמנים כאלה, שיתנו הרגשה שכולנו פועלים יחד כחלק ממנגנון אחד. נשמע הזוי ותלוש מהמציאות? אז נעזוב את המצב עד שנתפכח ונראה שאנחנו חונקים את עצמנו בתוכן שרק מזיק לנו, עד שנפנים שתקשורת טובה היא תקשורת שפועלת לטובת האדם. מתחילה ומסתיימת בטובתו. רק כשנפעל עם כוונה לטובת הזולת, יהיה מקום להרחיב את הפעילות התקשורתית ולהדגיש הבדלים ושוני, להביא דעות קיצוניות ומנוגדות, במטרה לאזן ביניהם. להראות שיש מקום לזה ומקום לזה, כי כך קיים הדבר בטבע. אלא שהשאיפה התקשורתית החדשה לא תהיה להביא אותם לזירת קרב כדי לנגוח אחד באחר, ובין לבין להתבדר בפרסומות למוצרים חסרי תועלת, אלא במטרה למצוא נקודה משותפת, עליונה, חדשה, אמצעית, שתכניס לחיבור ולאיזון את הפלוס והמינוס, את הבעד והנגד - שתקשור בערבות הדדית את הדעות החלוקות. כי זו תפקידה של תקשורת בריאה: להאיר על הפשעים, כדי לכסות אותם באהבה.
sehhi vooty
sehhi vooty 8 שעות לפני
מי שמחכה לגולסטאר שיתן לייק 👍👍
הדס ליאני
הדס ליאני 17 שעות לפני
היי לכולם😉💗 יש לי ערוץ יוטיוב ואני ממש רוצה שהוא יגדל ויצמח! לערוץ קוראים הדס ליאני בערוץ יש המון הגרלות והפתעות! אני יותר מאשמח עם תרשמו לערוץ שלי ועם אתם אוהבים את הסרטונים שלי תפרגנו בלייק ענקי💗 ilfor.info/code/wyd-w/aK2Wz7ygp97dmnU לסרטון החדש שלי👆💗Hadas.liany.youtyube 💗 יוטיוברית
הדס ליאני
הדס ליאני 9 שעות לפני
@Soinas Doyi מי מתוק?
Soinas Doyi
Soinas Doyi 10 שעות לפני
איזה מתוקיםם
dueeh nyyu
dueeh nyyu 18 שעות לפני
ואוו אלה מזה חיה בסרט איככ
nina stelmakh
nina stelmakh יום לפני
אני בכיתי מצמרמורת
yasio bolo
yasio bolo יום לפני
1
bilij pdan
bilij pdan יום לפני
💍💍💍💍🤞🤞🤞🤞🤞
צפיות 5.5K
צפיות 5.5K יום לפני
אבל לאלה איילון אין עיניים בהירות חחחח מה עשיתם וי
dueeh nyyu
dueeh nyyu 18 שעות לפני
היא לא בלונדינית אין לה עיניים בהירות והיא ביץ וטיפשה ולא נותנת למישהו להתבטא לידה
Natalia Peretz
Natalia Peretz יום לפני
שיר מהמם💞
Anat Zakai
Anat Zakai יום לפני
אני נרשמתייי
Moria Shafir
Moria Shafir יום לפני
9
Anat Zakai
Anat Zakai יום לפני
אני הייתי רוצה לעשות סלפי עם ירדן ויזל
נועה כדורי
נועה כדורי יום לפני
חשוב מאוד!!!!
קרן קרן
קרן קרן יום לפני
הסטטיסטיקה הקרימינולוגית (עולמית) מדברת בעד עצמה, כשמוצאים גופה של אישה מעל גיל 17 ב95% מהמקרים הרוצח הוא בן הזוג שלה (בעל\חבר) כשמוצאים גופה של גבר הסטטיסטיקה שונה לחלוטין מי נרצח יותר? גברים או נשים? בטח שגברים, אבל הם נרצחים ע"י גברים אחרים, בסכסוכים שביניהם. פה מדובר באלימות ביתית, אלימות במשפחה, בה כמובן רוב הקורבנות הם ילדים ונשים. אבל יש גם קורבנות שהם גברים? בטח שיש! אבל הכמות שלהם ביחס לקבוצות הנשים היא כל כך קטנה שאין מה להשוות. וגם בכמות הגברים הקטנה שנרצחו בידי הנשים שלהם, רוב המקרים הם הריגה מתוך הגנה עצמית של אישה שהיתה מוכה שנים, כשכלי ההרג העיקרי הוא סכין מטבח רגילה.
Céline
Céline יום לפני
צמרמורות, מסר חשוב כל הכבוד על המיזם❤