יובל דיין - יד ביד

  צפיות 148,187

Yuval Dayan

15 ימים לפני

בס"ד

לחן: צביקה פיק
מילים: בצלאל אלוני
עיבוד והפקה מוסיקלית: יהל דורון
מו"ל: צאן ברזל מוזיקה בע"מ

לביצוע החדש בכל שירותי הסטרימינג: fanlink.to/YuvalYad

אם המים גועשים
וחייך כה קשים
אל תיפול ברוחך
בוא גלה את עצמך
רק בך עוצמה רבה
כמעיין המתגבר
יד ביד הן שיר חוזר
שתי עיניך ועיני
הן הכוח עד בלי די
הן האור באפלה
יד ביד אם רק תיתן לי יד
יד ביד נצעד את כל הדרך
יד ביד אם רק תיתן לי יד
יד אם רק תיתן
יד ביד לאורך כל הדרך
יד ביד אם רק תיתן לי יד
יד ביד נצעד את כל הדרך
יד ביד אם רק תיתן לי יד
יד אם רק תיתן
יד ביד לאורך כל הדרך
יד ביד
יד ביד לאוהבים
אין תקווה לבודדים
יד ביד לחיילים
אל הבית שוב חוזרים
שוב חוזרים
יד ביד לנדכאים
עצובי מבט תוהים
אל האור במרחקים
אל האור שבמרומים
לתקווה בחלומות
יד ביד אם רק תיתן לי יד
יד ביד נצעד את כל הדרך
יד ביד אם רק תיתן לי יד
יד אם רק…שירה: יובל דיין
בס, גיטרות, עוד, ג'ומבוש ופסנתר: יהל דורון
תופים: גלעד שמואלי
כינורות, ויולה, צ'לו ועיבוד מיתרים: יועד ניר
קולות: גל דן, יהל דורון
תופים הוקלטו באולפני ברדו ע"י יונתן דנינו
כל השאר הוקלט באולפן של גיא ויהל
מיקס ומאסטרינג: יהל דורון


מנכ"ל וניהול רפרטואר ארומה music: מיכל וייסברג
מפיקה: סאלי וינר
עיצוב גרפי: יוני לוי
צילום: שי פרנקו
איפור: גלית ורטהיים
סטיילינג: אביב כפיר
הפצה דיגיטלית: D-Music
שיווק דיגיטלי: אביב לוסקי// Digistage
יחסי ציבור: עופר מנחם Menachem.ofer@gmail.com 050-7286538
להזמנת הופעות: שורה ראשונה 036535343

©&℗ א.מ הפקות מוסיקה בע"מ

תגובות
Ptao Tom
Ptao Tom 4 שעות לפני
מהמממתתתת ♥️🤍✨
יד ביד
יד ביד 2 ימים לפני
ilfor.info/code/wyd-w/jGeombmisc7Prpc
Talia Hosheysh
Talia Hosheysh 3 ימים לפני
🇮🇱🇮🇱👎👎👎🤮🤮🤮🤢🤢🇦🇪🇦🇪🇦🇪😘🤩😍🥰
Cal Wizzarak
Cal Wizzarak 4 ימים לפני
⛲🈴♒👕👖💸💸🎿🛶🎯🏆 אלוהים הוכיח את אהבתו אלינו באמצעות שליחת בנו ישוע המשיח, אשר מת וקם מן המתים כדי לתת לנו חיי נצח. הוא גם הבטיח לרפא את הגוף שלך. אם אתה מודה בפיך באדון ישוע ומאמין בלבך שאלוהים הקים אותו מהמתים אם אתה מתוודה בפה שלך באדון ישוע ומאמין בלבך שאלוהים הקים אותו מהמתים * * הוא ייתן לך חיי נצח * *(הביטו אל השמיים ושאלו אותו)*
Ptao Tom
Ptao Tom 4 שעות לפני
שיר מושלם ❤❤❤❤💕💕💕💙💙💜💜💜
L.Breitbart
L.Breitbart 4 ימים לפני
גדלתי על עופרה חזה ז"ל . הביצוע הזה מתעלה על הביצוע שלה❤️
debbie kabesa
debbie kabesa 4 ימים לפני
אין לי מילים איזה מושלמתתתת💖🦄🦋🌈✨💫🌸🌺🌼🌻🍒🫐
debbie kabesa
debbie kabesa 4 ימים לפני
מושלמתתת איזה קול יש לך
רויטל אהרוני
רויטל אהרוני 5 ימים לפני
איזה קול ואיזה ביצוע מרגשת קול חודר לנשמה
tomer harari
tomer harari 5 ימים לפני
פשוט כיף שיש לנו זמרת מדהימה כמוך 3>3>
Emily An
Emily An 5 ימים לפני
מהמממתתתת ♥️🤍✨
serry ciok
serry ciok 6 ימים לפני
מהמממתתתת ♥️🤍✨
Cassie
Cassie 7 ימים לפני
מהמממתתתת ♥️🤍✨
לינוי שבה זכריה
לינוי שבה זכריה 7 ימים לפני
מהמממת שאת!! תודה לה' על הזכות שיש לנו אותך!! 3>
chasya nov
chasya nov 8 ימים לפני
את מושלמת!! שרופה עלייך!! מי ששמע את השיר יותר מ15 פעמים שייעלה לייק וואו איזה רגש! אין עלייך!! אחלה ביצוע!! פשוט מושלמת!!
שמחה רבה
שמחה רבה 8 ימים לפני
שאננות שאננות קורונה: הבאים בתור הם הילדים עברנו את הגל הראשון, נעבור גם את הגל השני. זו הגישה שפחות או יותר מסכמת את אווירת שאננות הקורונה בקרב הציבור בישראל. נכון שגל ההתפרצות הנוכחי לא קיצוני כקודמיו, וגם החיסונים עדיין מעניקים הגנה, אבל כן ישנם דיווחים על עוד ערים שהופכות כתומות ואפילו אדומות, ולמרות זאת הציבור ממשיך להתנהל במעין אדישות. היחס השאנן וגלגולי העיניים אינם חדשים במחוזותינו. הם חלק ניכר מהטבע היהודי שלנו. אנחנו עם קשה-עורף, בעל כתפיים רחבות ועור של פיל, ומסוגלים לספוג עוד ועוד עד שנפעל לקראת שינוי מהותי. לכן ייקח זמן רב עד שנגיב נכון. גם מנכ"ל משרד הבריאות היוצא, מי שהיה מופקד על המאבק בקורונה בשנה האחרונה, אמר הבוקר בריאיון: "בשנים הקרובות נצטרך לחיות את חיינו בצל הקורונה". כלומר זו תהיה מחלה שתישאר איתנו. וטוב שכך. בעיניי, המכה הזאת תשמור עלינו שלא נתפרע ולא נתפרץ לכיוונים מיותרים. כך נוכל להיות קצת יותר צנועים מבעבר, ונלמד איך לשפר את היחסים הווירטואליים בינינו. אני חושב שאחרי שהנגיף הכה בגיל השלישי ואחריהם בגיל הבוגר, בקרוב יבוא תורו של הדור הצעיר. כאשר המכה תגיע אליהם הבעיה תחריף. ילדים ישבו בבית, רחוקים זה מזה, ילמדו ויתקשרו ביניהם דרך קווי האינטרנט - וזה בכלל לא פשוט לילדים בגיל ההתבגרות. אלה שינויים גדולים שישנו את סדרי החיים שלנו. נרגיש על בשרנו העבה עד כמה המצב לוחץ עלינו. הצעירים יתגברו איכשהו, הם רגילים להידבק למסכים, אבל האווירה הכוללת תעיק על כולנו. הכיוון הכללי של הטבע הוא לא לפגוע בילדים שלנו, חלילה. אלא הטבע פועל במגמה אחת: להביא את כל חלקיו - דומם, צומח, חי והאנושות שבתוכם - לקשר אינטגרלי יפה, להתחשבות הדדית, ליחס משלים. הטבע שואף לאזן בין ההתקרבות החיצונית שלנו להתקרבות הפנימית. כל עוד אנחנו רחוקים זה מזה רגשית, אז גם הביטוי החיצוני מותאם לכך. יותר אנשים מעדיפים לעבוד מהבית, חומקים מהשכנים ממול, מסכמים את יחסי העבודה שלהם עם הקולגות במייל וסמס. גם אם נפגשים פה ושם, אז מי מעז להתחבק? היחס החברתי החדש הזה הוא טוב. ההכרה שלנו מתחדדת, המודעות כלפי מי אנחנו הופכת צלולה ולא מסתתרת מאחורי מסכות מתייפייפות. זאת האמת לשעה זו, "פיזור לרשעים - טוב להם וטוב לעולם". ומיהם הרשעים? מי שעסוקים בעצמם, שמים את עצמם במרכז וטרודים אך ורק בעולמם. האגואיזם שגובר בנו הוא שמאיץ את הריחוק החברתי בינינו. מיום ליום אנחנו הופכים ערלי לב, וגם פגיעה בצעירים לא תזיז לנו משהו בפנים. אבל ממכה למכה, משכבת גיל אחת לשכבת גיל תחתיה, אנחנו נתרגל לרעיון של הטבע: לא קרבה פיזית נדרשת מאיתנו, אלא קרבה פנימית. לא ישיבה משותפת סביב שולחן אחד, כשבפנים לוהטת סלידה זה מזה, אלא ריחוק פיזי הממלא בתוכו הרגשה משותפת של לב אחד. אלה סימנים יפים של הדור האחרון: המרחב הרוחני מתקרב למרחב הגשמי, שניהם באים לנקודת השקה. זה לא יקרה בגל הנוכחי, ואני בספק אם בגל שאחריו. האטימות והעקשנות הישראלית לא יביאו אותנו במהרה לתובנה הזאת. אבל מכות הטבע בדרכן יעברו עלינו עוד ועוד, עד שנעצור ונשאל את השאלות הנכונות. עד שנקפיא מהלכים ונחשוב מה הלאה. מוקד השינוי יפתיע גם אותנו. פתאום נראה בחוש איך נקיטת פעולות מוכרות כמו עטיית מסכה, חיסון שלישי, תו ירוק משודרג וסגירת הפרצות בנתב"ג לא עוזרות לנו. הן עוזרות במקצת, אבל לא באמת בולמות את המגפה. וכך הכול יתנקז לתרופה האמיתית: בניית יחסים חדשים בינינו, פיתוח רצון חדש לעזרה הדדית.
Cassie
Cassie 7 ימים לפני
תותחית
Good Music
Good Music 8 ימים לפני
אחת ויחידה הזמרת מספר אחת בישראל 👉
ורד אקריס
ורד אקריס 9 ימים לפני
מדהימה
סחטן לייקים
סחטן לייקים 9 ימים לפני
קאבר מהמםם!❤
רותי קירחיש
רותי קירחיש 9 ימים לפני
שיר מושלם ❤❤❤❤💕💕💕💙💙💜💜💜
evyatar bernat
evyatar bernat 9 ימים לפני
מרגשת וכשרונית שפשוט מביאה טוב לעולם שלנו..תודה לאלוהים על שהעניק לה את הכשרון הזה..
tali eliyahu
tali eliyahu 9 ימים לפני
עופרה חזה זכרונה לברכה שרה יותר יפה ומבצעת את השיר יותר טוב 😗😗😗😗😗😗
מיקה גולן
מיקה גולן 10 ימים לפני
הכי מיוחדת שיש
Naveh S.
Naveh S. 10 ימים לפני
לייק מי שמאמין בבורא עולם!
Dana Levi
Dana Levi 11 ימים לפני
שאננות קורונה: הבאים בתור הם הילדים עברנו את הגל הראשון, נעבור גם את הגל השני. זו הגישה שפחות או יותר מסכמת את אווירת שאננות הקורונה בקרב הציבור בישראל. נכון שגל ההתפרצות הנוכחי לא קיצוני כקודמיו, וגם החיסונים עדיין מעניקים הגנה, אבל כן ישנם דיווחים על עוד ערים שהופכות כתומות ואפילו אדומות, ולמרות זאת הציבור ממשיך להתנהל במעין אדישות. היחס השאנן וגלגולי העיניים אינם חדשים במחוזותינו. הם חלק ניכר מהטבע היהודי שלנו. אנחנו עם קשה-עורף, בעל כתפיים רחבות ועור של פיל, ומסוגלים לספוג עוד ועוד עד שנפעל לקראת שינוי מהותי. לכן ייקח זמן רב עד שנגיב נכון. גם מנכ"ל משרד הבריאות היוצא, מי שהיה מופקד על המאבק בקורונה בשנה האחרונה, אמר הבוקר בריאיון: "בשנים הקרובות נצטרך לחיות את חיינו בצל הקורונה". כלומר זו תהיה מחלה שתישאר איתנו. וטוב שכך. בעיניי, המכה הזאת תשמור עלינו שלא נתפרע ולא נתפרץ לכיוונים מיותרים. כך נוכל להיות קצת יותר צנועים מבעבר, ונלמד איך לשפר את היחסים הווירטואליים בינינו. אני חושב שאחרי שהנגיף הכה בגיל השלישי ואחריהם בגיל הבוגר, בקרוב יבוא תורו של הדור הצעיר. כאשר המכה תגיע אליהם הבעיה תחריף. ילדים ישבו בבית, רחוקים זה מזה, ילמדו ויתקשרו ביניהם דרך קווי האינטרנט - וזה בכלל לא פשוט לילדים בגיל ההתבגרות. אלה שינויים גדולים שישנו את סדרי החיים שלנו. נרגיש על בשרנו העבה עד כמה המצב לוחץ עלינו. הצעירים יתגברו איכשהו, הם רגילים להידבק למסכים, אבל האווירה הכוללת תעיק על כולנו. הכיוון הכללי של הטבע הוא לא לפגוע בילדים שלנו, חלילה. אלא הטבע פועל במגמה אחת: להביא את כל חלקיו - דומם, צומח, חי והאנושות שבתוכם - לקשר אינטגרלי יפה, להתחשבות הדדית, ליחס משלים. הטבע שואף לאזן בין ההתקרבות החיצונית שלנו להתקרבות הפנימית. כל עוד אנחנו רחוקים זה מזה רגשית, אז גם הביטוי החיצוני מותאם לכך. יותר אנשים מעדיפים לעבוד מהבית, חומקים מהשכנים ממול, מסכמים את יחסי העבודה שלהם עם הקולגות במייל וסמס. גם אם נפגשים פה ושם, אז מי מעז להתחבק? היחס החברתי החדש הזה הוא טוב. ההכרה שלנו מתחדדת, המודעות כלפי מי אנחנו הופכת צלולה ולא מסתתרת מאחורי מסכות מתייפייפות. זאת האמת לשעה זו, "פיזור לרשעים - טוב להם וטוב לעולם". ומיהם הרשעים? מי שעסוקים בעצמם, שמים את עצמם במרכז וטרודים אך ורק בעולמם. האגואיזם שגובר בנו הוא שמאיץ את הריחוק החברתי בינינו. מיום ליום אנחנו הופכים ערלי לב, וגם פגיעה בצעירים לא תזיז לנו משהו בפנים. אבל ממכה למכה, משכבת גיל אחת לשכבת גיל תחתיה, אנחנו נתרגל לרעיון של הטבע: לא קרבה פיזית נדרשת מאיתנו, אלא קרבה פנימית. לא ישיבה משותפת סביב שולחן אחד, כשבפנים לוהטת סלידה זה מזה, אלא ריחוק פיזי הממלא בתוכו הרגשה משותפת של לב אחד. אלה סימנים יפים של הדור האחרון: המרחב הרוחני מתקרב למרחב הגשמי, שניהם באים לנקודת השקה. זה לא יקרה בגל הנוכחי, ואני בספק אם בגל שאחריו. האטימות והעקשנות הישראלית לא יביאו אותנו במהרה לתובנה הזאת. אבל מכות הטבע בדרכן יעברו עלינו עוד ועוד, עד שנעצור ונשאל את השאלות הנכונות. עד שנקפיא מהלכים ונחשוב מה הלאה. מוקד השינוי יפתיע גם אותנו. פתאום נראה בחוש איך נקיטת פעולות מוכרות כמו עטיית מסכה, חיסון שלישי, תו ירוק משודרג וסגירת הפרצות בנתב"ג לא עוזרות לנו. הן עוזרות במקצת, אבל לא באמת בולמות את המגפה. וכך הכול יתנקז לתרופה האמיתית: בניית יחסים חדשים בינינו, פיתוח רצון חדש לעזרה הדדית.
אופירה ישראל
אופירה ישראל 11 ימים לפני
מסכנה עופרה חזה כמה עיניים היו עליה כנראה שזה מה שהרג אותה
bilij pdan
bilij pdan 10 ימים לפני
מלאכית.
Ranjit Das
Ranjit Das 11 ימים לפני
I dont understand what language is this
Whgu ybnm
Whgu ybnm 11 ימים לפני
ביצוע פרווה,מתאים לערב קריוקי
מרים הלוי
מרים הלוי 11 ימים לפני
מהממת את קול של מלאכית
galit prulo
galit prulo 12 ימים לפני
מהממת ❤🔥👌
aharon
aharon 12 ימים לפני
תשכחו מכל מובלי המחאות שהכרתם ומה מה שהם מדקלמים לכם. תשכחו מכל מנהיגי ישראל שהכרתם. תשכחו מכל הקצינים ומפקדים שהכרתם. תשכחו מכל המושגים והתפיסות שגדלתם והאמנתם בהן. כי כל אלו אינם עוד באמת, ואין כאן עוד כלל דמוקרטיה ולא מדינה. כל מה שאתם רואים, שומעים זה הכל בחסות מאפיה מאוד רצינית ששולטת בכל מקום ובכל פינה. רק האזרחים הפשוטים, וחושפיי השחיתות, שהם נטולי כל אנטרס, רק הם יצליחו לשמור על ערנות וחשיבה ראלית כדי להבין מה הוא הסיפור האמיתי שכאן מתבשל מתחת לאף של כולנו. כל המחאות במשך השנים האחרונות היו בחסות המאפיה, כדי לתת לנו תחושה שיש כאן כאילו דמוקרטיה או מדינה וכך באותו אופן ובאותה השיטה דומה, כל הבחירות לממשלה היו במשך השנים כאן מזויפות. הכל משחק מכור שהתוצאה שלו הייתה ידועה מראש. וכך גם בכלל התקשורת כולה שהיא תעשיית שקר והונאה והסחת דעת אחת שלמה. מדינת ישראל איננה שייכת עוד לכלל האזרחים. מדינה ישראל היא ריבון ותאגיד של ארגון פשע אחד עצום!!! אנחנו, אזרחים- בני ערובה חיים תחת שקרים, מרמה, הפרת אמונים והמון ובדגש- באחיזת תעתועי עיניים!! אנו חיים בעולם תעתועים, שקרים, מניפולציות, תחבולות, עולם שכל המוסכמות שלו נשברו ואינם כלל עוד קיימים. הקורנה- היא חלק גדול ומרכזי מאחת התוכניות של ארגון הפשע העולמי. אין כלל מדובר במגיפה ולא מחלה. מדובר בתוכנית זדונית כדי לשנות סדרי עולם ולהפוך את האנושות למשהו בלתי אנושי. המטרה היא ליצור מקום של שליטה של טייקונים שהם כאן שולטים ומחלטים לגורל חיים ועל אופן החיים. אנחנו במלחמה. מלחמת עולם שלישית, מלחמה שונה בכל אופניה ותפיסותיו. הנשק של אותה המלחמה הוא בתעשיית הסייבר, הלוויינים והמדיה. בכך אנו נשלטים ובכך יצרו עולם שהפך להיות תלוי רק בהם. המלחמה הזאת התחילה לפני יותר מכשלושים שנה, היא החלה בשקט, גדלה והעצימה וכיום המטרה שלה יוצאת לאור. מדובר בתעשיית פשע של התאגדות בעלי אינטרסים ויכולות כלכלית שחברו ושולטים בכל הדרכים ובכל מקום בעולם. דרך- צבא מדינות, פוליטיקה מדינית, תרבות, תקשורת, טכנולוגיה, מדע וחלל. זאת היא מלחמת עולם שאיננה בין מדינה למדינה. זאת היא מלחמה של ארגון עולמי שחבר עם מספר של ראשי הממשלה שונים בעולם ולכלל תעשיות השונות בכלל העולם כגון- אומנות, תרבות, ספורט, הייטק, טכנולוגיה, צבא, פוליטיקה, מדע, כלכלה בנקים בורסות. כל אלו הם טייקונים שמרוב כסף הם כבר איבדו את עצמם ואת היכולת האנושית, ועל כן הם מתנהלים וחושבים ומדברים כבלתי אנושים וחפצים בשליטה שאיננה יודעת שובע. הם הצליחו בכסף שלהם לקנות את הכל ואת כולם ובכך ליצור שליטה גלובלית. ע"י כך הם שולטים בעולם, ולכן השפיות והריקמה האנושית התפוגגה. רבותי, אלו הן עובדות קשות. הם נשמעים כמו משהו קיצוני. אבל אי אפשר עוד להתכחש למציאות שמפעם לפעם רודפת אותנו ולא נראה סוף לעידן שיותר ויותר מחרסם בנו ולוקח מאיתנו את הריקמה האנושית וחופש האדם וחרותו. תתעוררו. חייבת כאן התעוררות אזרחית ולהשמיע זעקה אותנטית שתביא איתה משהו שונה אחר מכל פעם שידענו. זעקה שתשמע בכלל העולם ותחבור לכלל אזרחי העולם שגם הם מבינים זאת ויוצאים בעקבות נגד הממסד כאחד. חייבת התגייסות המונית, כמחתרת, ולהקים כאן מרי אזרחי ולעצור את הכל. אחרת החיים שלנו כאן הולכים להיגמר. אורי נחמן. m.facebook.com/story.php?story_fbid=5773748252666861&id=100000952299899
עידו הרמן
עידו הרמן 12 ימים לפני
תותחית
mijuo roui
mijuo roui 11 ימים לפני
מה זה הדבר הזההההה😍😍 את פשוט נדירההההההה🤩🤩🤩🤩🤩
Leyla Aliyeva
Leyla Aliyeva 12 ימים לפני
What a beautiful song, it's like lullaby.♥️💋🌹 Reminds me another song,🥰😘 but I can't remember which one 😳🤔
דן שלום
דן שלום 9 ימים לפני
Hand In Hand
lior yunfh
lior yunfh 12 ימים לפני
את שרה מושלם!!!!
nahman doner
nahman doner 12 ימים לפני
שיר מהמם
Omer Statya
Omer Statya 12 ימים לפני
אימלאאאאא דייי דייי צמרמורת של החייםםם אין לי מילים לתאר מה אני מרגיש
אביב מזמר
אביב מזמר 12 ימים לפני
מוכשרת
Moadim
Moadim 12 ימים לפני
*“Music, when soft voices die, vibrates in the memory !”* - Percy Bysshe Shelley
lior yunfh
lior yunfh 12 ימים לפני
וואו.
yarden laniado
yarden laniado 12 ימים לפני
מלאכית.
נעה אשכנזי
נעה אשכנזי 13 ימים לפני
קאבר מושלםםםם😍 אוהבת אותך💗
ברכה ברכה
ברכה ברכה 13 ימים לפני
פשוט קול אדיר !!! ביצוע מושלם אין על יובל דיין
yossi
yossi 13 ימים לפני
ביצוע פרווה,מתאים לערב קריוקי
אני
אני 11 ימים לפני
לא קרוב בכלל למקור
מוריה מלכה בודילובסקי
מוריה מלכה בודילובסקי 13 ימים לפני
מהממת שאת!!
Bolia Fops
Bolia Fops 13 ימים לפני
מי אהב תשיר לייק
נעה אשכנזי
נעה אשכנזי 13 ימים לפני
מה זה הדבר הזההההה😍😍 את פשוט נדירההההההה🤩🤩🤩🤩🤩
mario luiz burda
mario luiz burda 13 ימים לפני
Wonderful thank you.
ozidine
ozidine 13 ימים לפני
וואי כל כך שמחתי שלא עשו מזה משהו איטי ו"רוחני"... אהבתי את הרענון:)
Bolia Fops
Bolia Fops 13 ימים לפני
את מדהימה אי אפשר שלא להתרגש מקולך הכתיפתי ומצד שני מחוספס,תמשיכי להצליח ולתת לנו להנות
Adir
Adir 13 ימים לפני
תוציאי שיר אחד לא יפה ככה נדע שאת אנושית .
Jonathan Ratner
Jonathan Ratner 13 ימים לפני
וואו.
א רועי
א רועי 13 ימים לפני
יובל התאהבתי בך 🥺
הללי וייס
הללי וייס 13 ימים לפני
יש לך קול לא מהעולם הזה❤️😍
הללי וייס
הללי וייס 13 ימים לפני
איך שכחתי לכתוב תגובה? פשוט השראה ענקית בשבילי ואני מעריצה אותך מאוד♥️
Banot Kadosh
Banot Kadosh 13 ימים לפני
אליפות! תודה תודה תודה!💙💙💙
sannio komi
sannio komi 14 ימים לפני
תעשי לי ליקקקק
אלאדין2 מהמיק ובאלי קליק
אלאדין2 מהמיק ובאלי קליק 14 ימים לפני
כאן לפני המיליונים🙂
נטלי שמר
נטלי שמר 14 ימים לפני
לחצו על הלינק כדי לצפות באחד השירים הטובים שיצאו בזמן האחרון: ilfor.info/code/wyd-w/gGTUy6aGg9ap1n0
Bolia Fops
Bolia Fops 13 ימים לפני
מי שמאמין בבורא עולם שיתן לייק
שירהה נתן
שירהה נתן 14 ימים לפני
אין עלייך!!💓💓
שלמה בן שושן
שלמה בן שושן 14 ימים לפני
היא מלאך לא רק הקול שלה .
שלמה בן שושן
שלמה בן שושן 13 ימים לפני
@sannio komi היא באמת מהממת וצנועה צדיקה הילדה הזאת אני יודע ומרגיש זאת בנשמה .
sannio komi
sannio komi 14 ימים לפני
מהממת מוכשרת שכמוך! איזו צניעות שיש בך איזה קול מדהים
daniella labin
daniella labin 14 ימים לפני
את מדהימה אי אפשר שלא להתרגש מקולך הכתיפתי ומצד שני מחוספס,תמשיכי להצליח ולתת לנו להנות
אלעד אברהם
אלעד אברהם 14 ימים לפני
וואו מדהים לגמרי יובל דיין אלופה
מושיקו חברון
מושיקו חברון 14 ימים לפני
שיר יפה יובל דיין ❤❤❤❤❤🤣🤣
חנה Hanna כהן
חנה Hanna כהן 14 ימים לפני
בחורה מהממת ומוכשרת מאוד 👏🏼.
Naomi Gil
Naomi Gil 14 ימים לפני
Me encantó 😍🇲🇽
יובל גדליהו
יובל גדליהו 14 ימים לפני
מדהימה
henishai1
henishai1 14 ימים לפני
🥲 כל כך נעים לשמוע אותך המילים מקבלים משמעות תודה
Doron Sadka
Doron Sadka 14 ימים לפני
מדהים
Hl Lh
Hl Lh 14 ימים לפני
מושלם!!!!
יצחק לונגדים
יצחק לונגדים 14 ימים לפני
קאבר לא קאבר. מחכים לשמוע אותך אחרי שלושת השבועות האלו. תודה לך ימלכה! קאבר לא קאבר. קול מרפא יש לך ;-)
איילה וייל
איילה וייל 14 ימים לפני
מהממת מוכשרת שכמוך! איזו צניעות שיש בך איזה קול מדהים
Kerenavital Kashi
Kerenavital Kashi 14 ימים לפני
וואוו עשית אותי לבכות.איזה קול, יובל,אני מעריצה שנים של עפרה חזה,אני לא צעירה. ריגשת אותי ממש,עשית אותי לבכות
שולמית כספי
שולמית כספי 14 ימים לפני
השיר כל כך מתאים לקול שלך
עמליה כהן
עמליה כהן 14 ימים לפני
מקסימה וכייף לשמוע אותך שרה...איזה מוסיקה ...
אליהו רפאילוב המלך
אליהו רפאילוב המלך 14 ימים לפני
וואו אלופה
mor Atiya
mor Atiya 14 ימים לפני
מלאכית😍
Bracha פלקר
Bracha פלקר 14 ימים לפני
הכי נשירה יש!❤❤
Bracha פלקר
Bracha פלקר 14 ימים לפני
ואוו יפה לך
Juhani Nokelainen
Juhani Nokelainen 14 ימים לפני
I 🇫🇮 love Yuval 🇮🇱
cauã tzadok
cauã tzadok 14 ימים לפני
יובל אני הרבה מעריץ שלך כאן מברזיל 🇧🇷🇮🇱❤️🎼
תהילה חיים
תהילה חיים 14 ימים לפני
אהה...אז ככה נשמעות מלאכיות😍
מלי פריזאט
מלי פריזאט 14 ימים לפני
יובל דיין אני פשוט חולה עליךךךךךךךך🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰😘😘😘😘😘😘😘😘😍😍😍👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻😍
יעל טומצ'נסקי
יעל טומצ'נסקי 14 ימים לפני
את מהממת ☺❤
דוד ארנביוב
דוד ארנביוב 14 ימים לפני
אלופה תוחית על שיר מאוד יפה שיר סוף הדרך שיר להיט כל פעם מפתיעה אותי מחדש בהצלחה בכל
diego brainin
diego brainin 14 ימים לפני
יובל תעשי לי ילד! 😅
ברכה לוי
ברכה לוי 14 ימים לפני
אימלה איזה שלמות ❤🥺😍
ayala ben ari
ayala ben ari 14 ימים לפני
אין מהמם כזהה😍
מירי ביטון
מירי ביטון 14 ימים לפני
זה בכלל אל השיר השני של רק ץחיך
אירית צלר
אירית צלר 14 ימים לפני
מלכה בצניעותך. וואו וואו מהממת❤
Yossi Eliyahu
Yossi Eliyahu 14 ימים לפני
איזה דמעות את מביאה עם הקול שלך זה פשוט מדהים כל פעם מחדש שיר כמו כפפה לקולך
תהילה מוטהדה
תהילה מוטהדה 14 ימים לפני
יובל מהממת אוהבת אותך ❤️ בזכותך גם קהל צעיר יחשפף למהממת לא פחות עופרה חזה ז״ל
אופיר פלג
אופיר פלג 14 ימים לפני
פשוט הכי טובה שיש
אופיר פלג
אופיר פלג 14 ימים לפני
מדהימה כרגיל
אמירי - הערוץ הרשמי Amiri - Official channel
אמירי - הערוץ הרשמי Amiri - Official channel 15 ימים לפני
יש לך קול מדהים, יחיד ומיוחד. בימים אלו אנחנו מציינים 16 להתנתקות. יצא שיר מיוחד לזכר יישובי גוש קטיף: חפשו בערוץ שלי "כל הגוש הזה".
שלום סוויסה
שלום סוויסה 15 ימים לפני
תיראי,יש לך קול מיוחד.הביצוע יפהפה,מרגש.ממש.אבל,אין ולא יהיה קול כמו של עפרה חזה ז"ל וביצןע כמו של עפרה.חובה חומר.עפרה חזה הזמרת עם הקול הכי יפה וצלול בעולם.
רותי שטאשווילי
רותי שטאשווילי 15 ימים לפני
מהמממתתתת ♥️🤍✨
ana farias
ana farias 15 ימים לפני
Linda canção ❤️😍❤️😍❤️
גנור עטיה
גנור עטיה 15 ימים לפני
יובל את שרה מעלףףףףףףףףףףף❤
Natan
Natan 15 ימים לפני
איזה מדהימה ❤️❤️
Elazar Rosenberg
Elazar Rosenberg 15 ימים לפני
יפה שלנו!!💖💖💖💖
עדי נעים
עדי נעים 15 ימים לפני
היי אשמח עם למישהו/י יש מושג איך אפשר להשיג את יובל דיין טלפונית..אני רוצה לעשות הפתעה לבת שלי
הדר
הדר 15 ימים לפני
תלחצי על החץ ליד שם השיר ויופיע פירוט של כל האמרגנים והצוות המוזיקלי והכי בסוף יש מספר טלפון של יחסי הציבור שלה
tsah cl
tsah cl 15 ימים לפני
את מושלמת יש לך שירים מדהימים
יעל פלד
יעל פלד 15 ימים לפני
קאבר מעניין ומקסים🌹🌺
Harel
Harel 15 ימים לפני
קול יפה רצחחחחחח💖💖
קרן פלס ומוש בן ארי - אושר בא והולך
3:00
Keren Peles - קרן פלס
צפיות 587 אלפי
קופה ראשית עונה 3🛒 | בקבוק בלי פקק - פרק 1
28:16
כאן 11 - תאגיד השידור הישראלי
צפיות 853 אלפי
עדן בן זקן - מחרוזת שקטים | בלומפילד LIVE
7:56
עדן בן זקן - הערוץ הרשמי
צפיות 246 אלפי
נתן גושן - חיים מאושרים | מתוך הופעה חיה באמפי שוני
3:29
Nathan Goshen Official נתן גושן הערוץ הרשמי
צפיות 45 אלפי
חנן בן ארי - אמן על הילדים (קליפ רשמי) Hanan Ben Ari
3:39
Hanan Ben Ari Official חנן בן ארי הערוץ הרשמי
צפיות 14 מיליון
אמיר דדון - הרוח הטובה
3:49
Amir Dadon - אמיר דדון
צפיות 627 אלפי
יובל דיין - עד שתחזור - הקליפ הרשמי!
3:41
רביב כנר - נשלים את הכל
3:00
רביב כנר Raviv Kaner
צפיות 1.3 מיליון
עקיבא - שלום בבית (Prod. by Doli & Penn)
3:35
עקיבא - Akiva
צפיות 697 אלפי
יובל דיין - שרק תחייך
3:25
Yuval Dayan
צפיות 25 מיליון
Yuval Dayan - Bediuk Kmo Hayareach
3:49
Yuval Dayan
צפיות 20 מיליון
דולי ופן עם דיקלה, עידן חביב ומארק אליהו - ואז את תראי
3:16
קופה ראשית עונה 3🛒 | בקבוק בלי פקק - פרק 1
28:16
כאן 11 - תאגיד השידור הישראלי
צפיות 853 אלפי
עדן בן זקן - מחרוזת שקטים | בלומפילד LIVE
7:56
עדן בן זקן - הערוץ הרשמי
צפיות 246 אלפי
נתן גושן - חיים מאושרים | מתוך הופעה חיה באמפי שוני
3:29
Nathan Goshen Official נתן גושן הערוץ הרשמי
צפיות 45 אלפי
עדן בן זקן - מחרוזת שקטים | בלומפילד LIVE
7:56
עדן בן זקן - הערוץ הרשמי
צפיות 246 אלפי
הגר יפת - מה איתנו | Hagar Yefet - Ma Itanu
4:04
הגר יפת- הערוץ הרשמי
צפיות 264 אלפי
فلوق كامل عن اقوى فايت ملاكمة انس الشايب ضد راشد 💔|
13:28
Bessan Ismail - بيسان اسماعيل
צפיות 2 מיליון
Элитная недвижимость гадкой парочки пропагандистов
17:59
חשיפה - סוף העולם!
2:16
Srutonim - שרוטונים
צפיות 55 אלפי
حياة عيلتنا: عيلة ابو سند مسافرة - الجزء الاول
5:32
Our Family Life حياة عيلتنا
צפיות 262 אלפי