חננאל הוא גבר נמוך. מאוד. "מה שמחזיק אותי הוא הצחוק" | כאן מקשיבים

  צפיות 116,724

כאן

13 ימים לפני

כאן | דיגיטל - "בגיל מסוים אתה מגלה שאכלת אותה". חננאל אמיתי לא גבה מעבר למטר וחצי (ועוד שלושה סנטימטר), מה שזימן לו שורה של התמודדויות לא נעימות. מה הוא עשה? פתח מרפאת צחוק
בימוי: אורית נבון
צילום: תומר לוין, יניב דואק
הפקה: זהבית שאשא
עריכת וידאו: אלכס חוסיד
מיקס סאונד: אווה ספיטקובסקי
#כאן_מקשיבים
*הירשמו לערוץ כולל פעמון 🔔 ולא תפספסו סרטונים חדשים | אל תשכחו להפעיל כתוביות - יותר כיף ככה!♥*
• להרשמה לערוץ כאן | ביוטיוב ◄ goo.gl/oZXJlh
• מוזמנים לעקוב אחרינו כאן | בטוויטר ◄ kann
• כאן | באינסטגרם ◄ kan_israel
• כאן | אתר האינטרנט ◄ www.kan.org.il/
• להורדת יישומון כאן ◄ bit.ly/2NLO30g

תגובות
Cassie
Cassie 13 שעות לפני
אני צריך כזה חבר לידי. ריגשת בן אדם!!
king
king יום לפני
גמד אוחצה ח
2020 1
2020 1 יום לפני
זה לא כזה נמוך אבל אתה מלא ביטחון
ג'ובראן מחאמיד
ג'ובראן מחאמיד יום לפני
אופי ושמחת חיים 1.90 מטר
Noa Ben Shabat
Noa Ben Shabat יום לפני
איזה איש ענקקקק!! מושלם!
Cassie
Cassie 13 שעות לפני
נשמע בחור מקסים . נקודה.
Jonathan Rahmanov
Jonathan Rahmanov 2 ימים לפני
חחח שמע אתה אחלה גבר הלוואי והיינו חברים הרגת אותי 😅❤
אוראל השאש
אוראל השאש 2 ימים לפני
חננאל אמיתיי!! הוא מהישוב שלי בן אדם ממש טוב תנו לייק כדי שכאן יראו שמעתי את הסיפור הזה כבר פעם אבל מדהים לשמוע כל פעם מחדש!!
Ailsa Ni
Ailsa Ni 2 ימים לפני
ואללה לא יודעת מה איתכם, כל הכתבה חיכיתי שהוא יעמוד(הכל בצחוק, גם אני איזה מטר שלושים) אחלה בנאדם תהיה בריא💖
Dan dan
Dan dan 3 ימים לפני
באמת שאם יש לבן אדם הומור הגובה שלו לא משנה אם את/ה נמוך/גבוהה זה לא משפיע עליך באופי שלך אני נמוכה יחסית והכל טוב עם זה לכל אחד יש פאק אם זה במראה במשקל בגובה או סטיה מוזרה אז מה זה משנה העיקר כולנו מוזרים ונמשיך להיות ככה
kolim jone
kolim jone 3 ימים לפני
Awesome!
anony anony
anony anony 4 ימים לפני
מדהים הקטע עם האטובוס מדהים, אולי אאמץ את זה
Ailsa Ni
Ailsa Ni 2 ימים לפני
?? But enjoying the video. ????
Ronny Sherer
Ronny Sherer 4 ימים לפני
איש מעורר השראה
dana Schwartza r.g
dana Schwartza r.g 4 ימים לפני
אני גם מטר וחצי בדיוק אבל אני רק בת 11
kolim jone
kolim jone 3 ימים לפני
פירוד ושנאה....
xydoit
xydoit 4 ימים לפני
אני נעלבת ממנו. נעלבת מאיך שהוא מתאר את הגובה הזה. אם זה יעודד אותו אז הוא לא מצליח בזוגיות כי יש לו אישיות גועלית לדעתי. אני בגלל שאני סובלת מהערכה עצמית יותר נמוכה ממני.
xydoit
xydoit 2 ימים לפני
@ידידיה זדה זה לא נשמע כך.
ידידיה זדה
ידידיה זדה 2 ימים לפני
מה הקשר?? הוא לוקח את זה בצחוק שהוא נמוך
xydoit
xydoit 4 ימים לפני
אני גם נמוכה. קשה לי עם גברים נמוכים בגובה שלי אבל מטר וחצי זה לא כזה נמוך
בת חן טוויג
בת חן טוויג 4 ימים לפני
מלך!!!!!!
שיחות ארוטיות ומכירת סרטי וידאו פרטיים שלנו מאמי
שיחות ארוטיות ומכירת סרטי וידאו פרטיים שלנו מאמי 4 ימים לפני
כןןןןן אנחנו מחפשות להכיר גבר שלחו לנו הודעה בוואצפ ונשמח לשלוח תמונות ופרטים שלנו: 050-7534732 בר 055-2664759 דנה 055-9310377 ספיר אפשר גם להתקשר למספר שיחות: (אם הקווים האלו חסומים לכם תתקשרו לחברת הסלולר ותפתחו את החסימה זה בחינם): 1919-121-936 1901-729-210
dcoog anml
dcoog anml 4 ימים לפני
Trop bien ta video comme tjrs
Eli Elfassy
Eli Elfassy 4 ימים לפני
נשמע בחור מקסים . נקודה.
Yaniv Turets
Yaniv Turets 5 ימים לפני
מדהים!!
מור יותם
מור יותם 5 ימים לפני
איזה גבר הוא
Harvey Dental
Harvey Dental 5 ימים לפני
התוכן הכי טוב היוטיוב נקודה !!! עבודה מדהימה כאן ❤️❤️❤️
dcoog anml
dcoog anml 4 ימים לפני
משפט הודי אומר "אל תראה אדם נמוך כי הוא עוד שלוש מטר מתחת לאדמה"
Avi Cohen
Avi Cohen 5 ימים לפני
חחח הצחיק אותי ברמות הבחור יש לו חוש הומור
דניאל רוקח
דניאל רוקח 5 ימים לפני
אתה איש נדיר לחלוטין ממש מרגש עלה והצלח ממש לא משנה היופי העיקר האופי המדהים שלך
Eden Taharani
Eden Taharani 5 ימים לפני
איזה מדהים אתה! כמה ביטחון ושמחת חיים!! השראה!
DYproduction
DYproduction 5 ימים לפני
היי מה נישמע, יש לי סרטון ניראלי שתאהב ביבי נגד גנץ קרב האנימה הוא נימצא בערוץ שלי אתה יכול להיכנס או לכתוב ביבי נגד גנץ קרב האנימה בחיפוש ביוטיוב. ובבקשה אל תראה את הסרטון בשבת הוא גם ככה יהיה נעול אני יודע שהתגובה שלי לא ממש קשורה לתגובה שלכם אבל זה פעם אחרונה אני מפריע לכם והנה משפט מעורר השראה להמשך היום: "לא המינים החזקים ביותר או האינטליגנטים ביותר הם אלה ששורדים, אלה המינים שמגיבים בדרך הטובה ביותר לשינויים" - צ'ארלס דרווין.
דניאל חדד
דניאל חדד 5 ימים לפני
איך את מגישה יפה את השאלות איזה שאלות יפות והעדינות שלך אורית שאפו
DYproduction
DYproduction 5 ימים לפני
מה נשמע בחור,אני חושב שאתה תאהב את הסרטון שלי ביבי נגד גנץ קרב האנימה, אתה תוכל למצוא אותו בערוץ שלי או שתחפש שחיפוש ביבי נגד גנץ קרב אנימה. ובבקשה אל תראה את הסרטון בשבת הוא גם ככה יהיה נעול אני יודע שהתגובה שלי לא ממש קשורה לתגובה שלכם אבל זה פעם אחרונה אני מפריע לכם והנה משפט מעורר השראה להמשך היום: "הנקמה הטובה ביותר היא הצלחה ענקית" - פרנק סינטרה.
דניל קורוצ'קין
דניל קורוצ'קין 5 ימים לפני
אני מטר 157 🥺
י.ש. מ.
י.ש. מ. 5 ימים לפני
למה אהבה לפי שיטתו של בעל הסולם היא הפתרון לכל הצרות לאנושות? כי כל הטבע הוא כח, תכונה, מערכת, נוסחה של אהבה. של חיבור ואחדות בין ניגודים, בין חם לקר, קשה לרך, לבן ושחור, זכר ונקבה, מתוק ומר, אור וחושך. בכל אטום וחלקיק, בכל דומם צומח וחי, כל היקום ומעבר לו , כל המציאות היא תוצאה של חיבור בין ניגודים, לאנושות ולאדם הפרטי כח אחד שולט מיום לידה, שנאת הזולת ואהבה עצמית על חשבונו, אגואיזם. בצירוף כח האהבה למשוואה מקיים האדם את החיבור בין הניגודים ובכך מפסיק להתנגד לטבע, ונכנס עמו להרמוניה. שהיא מטרת הטבע, להיטיב לנבראים. עד אז האדם יסבול סבל רב ועצום כדי שיכיר ויכנע לדרישת הטבע, עליו להשתדל בכוחו ובבחירתו באהבת הזולת. ובכך ירכוש שכל וחכמה לחבר בין שני הניגודים וישלים את הטבע שנברא בכוונה לא מושלם, אלא על האדם להשלימו, ולנהלו, ולהביאו לשלמות. ולמה עשה כך הטבע = אלוקים והיינו הך? כדי שהאדם יגדל ויתפתח בבחירתו החופשית ובכך ינצח על הבריאה כמנצח על תזמורת, ואילו היה נברא מראש מתוקן ומושלם? אזי היה כמו חיה כלב וחתול מושלמים המה, אלא דרגתם כרובוט נשלט ללא בחירה אלא אינסטיקט מוחלט. והרי הטבה אמיתית מאב לבנו אינה אלא שהבן יעלה ויגדל כדרגת אביו ואף מעליו. היינו שינצח על הטבע ממש כמו מי שברא אותו. ולא כשפוט בהמה כלב וחתול. אם כן הפתרון אינו בהגברת השנאה ממנה לא חסר ולא יחסר לעולם כי כך נטבע בנו מיום לידה (תקשורת אתם עושים עבודה גרועה ביותר סתם חבל הרבה מכות בדרך) וגם לא בביטול השנאה כי כח הוא בטבע ואין לבטלו. אלא רק בהוספה של אהבה וחיבור תוספת על תוספת תוך מודעות לתהליך. עם ישראל יתעורר!!! ואחריו העולם כולו!!!!! הטבע (אלוקים) דורש חיבור ואחדות ואם לא כן, לו כל האמצעי לחנך האדם והאנושות עד כניעתו. לא ינוח ולא ינום עד אשר תושלם מטרת הבריאה. להיטיב לנבראים. קומו אורו בני ישראל אתם הראשונים לממש הלימוד הזה!!!!!!!! וכשתידעו, תלמדו את אחיכם עמי העולם. זה נקרא אור לגויים. וזו עבודה שבינתיים אין אנו ראויים לה כלל. "כי ביתי בית תפילה יקרא לכל העמים!" אהבה חברים אהבה. זה הפתרון לכל פרט ולכולם יחד. איך? לעשות פרופגנדה של חיבור ולא של פירוד ושנאה....
נועה בנעים
נועה בנעים 6 ימים לפני
בן אדם קטן אבל גדול♥️♥️
נועה בנעים
נועה בנעים 5 ימים לפני
@DYproduction נתחיל במה הולך אחות...
DYproduction
DYproduction 5 ימים לפני
מה הולך אח ,לא מזמן עשיתי סרטון של ביבי נגד גנץ קרב האנימה אני חושב שתאהב . אתה תימצא אותו בערוץ שלי או שתחפש ביוטיוב ביבי נגד גנץ קרב האנימה, אני מחזיר לייקים ועוקבים. ובבקשה אל תראה את הסרטון בשבת הוא גם ככה יהיה נעול אני יודע שהתגובה שלי לא ממש קשורה לתגובה שלכם אבל זה פעם אחרונה אני מפריע לכם והנה משפט מעורר השראה להמשך היום: "אתה אף פעם לא זקן מכדי להציב מטרה חדשה או מכדי לחלום חלום חדש" - אריסטו.
Liroy Leibel
Liroy Leibel 6 ימים לפני
איך אף אחד לא חשב בחלק של האוטובוס שהוא פאקינג הג’וקר
R.N boom
R.N boom 6 ימים לפני
זה לא הגובה זה הביטחון העצמי , אם תעריך את עצמך ותשדר ביטחון ונוחות זה בידיוק איך שהסביבה תתייחס אליך.
DYproduction
DYproduction 5 ימים לפני
מה נשמע ,אני חושב שאתה תאהב את הסרטון שלי ביבי נגד גנץ קרב האנימה, אתה תוכל למצוא אותו בערוץ שלי או שתחפש שחיפוש ביבי נגד גנץ קרב אנימה. ובבקשה אל תראה את הסרטון בשבת הוא גם ככה יהיה נעול אני יודע שהתגובה שלי לא ממש קשורה לתגובה שלכם אבל זה פעם אחרונה אני מפריע לכם והנה משפט מעורר השראה להמשך היום: "יש שני סוגים של אנשים אשר יגידו לך שאתה לא יכול ליצור שינוי בעולם: אלו שמפחדים לנסות ואלו שמפחדים שתצליח" - ריי גופורת'.
אורטל נאמן
אורטל נאמן 6 ימים לפני
מציאות עגומה שעל גבר נמוך צריך לעשות תכנית כזו. אם היה מדובר באישה - זה לא היה חריג בכלל. עד מתי נתקע על נורמות מגדריות, גבר נמוך לא צריך להרגיש אחרת מאישה נמוכה.
DYproduction
DYproduction 5 ימים לפני
לפי התגובה שלך גבר אני רואה שיש לך רמה , אני חושב שאתה תאהב את הסרטון שעשיתי קוראים לו ביבי נגד גנץ קרב האנימה אתה יכול למצוא אותו בערוץ שלי או לכתוב בחיפוש. ובבקשה אל תראה את הסרטון בשבת הוא גם ככה יהיה נעול אני יודע שהתגובה שלי לא ממש קשורה לתגובה שלכם אבל זה פעם אחרונה אני מפריע לכם והנה משפט מעורר השראה להמשך היום: "לא המינים החזקים ביותר או האינטליגנטים ביותר הם אלה ששורדים, אלה המינים שמגיבים בדרך הטובה ביותר לשינויים" - צ'ארלס דרווין.
metro bull
metro bull 6 ימים לפני
אני שתי מטר ואתה לא מבין כמה אני מקנא בך השמחת חייםמשלך שווה את הכל
hanny hanny
hanny hanny 6 ימים לפני
"מה הגובה שלך?" "1.53 ביום טוב" 🤣
רמי ישראל לוי
רמי ישראל לוי 6 ימים לפני
אני 1.59 מתחבר להרבה מהסיפורים שלו וגם אני האמת בהתחלה הלכתי לכול מיני מקומות שהייתי ילד וגם אמרו לי אותו הדבר אני חושב שגם בעבודה שלי בגלל הגובה לא הצלחתי להתקדם ( או שזה רק בראש כמו שכולם אומרים ) זה שהחליף אותי 1.80 לפחות ) אני גם כול הזמן צוחק מתאמן ושמח בחלקי לפחות חלק גדול מהזמן ואחד הדברים שאני אומר תמיד בשביל הצחוק זה .....שנולדתי המוהל שלי לא אמר זה הקטן גדול יהיה הוא אמר זה הקטן ונתקע חחחחח אז נשארתי קטן בכייייף 😂
Relax Day
Relax Day 6 ימים לפני
משפט הודי אומר "אל תראה אדם נמוך כי הוא עוד שלוש מטר מתחת לאדמה"
DYproduction
DYproduction 5 ימים לפני
מה נשמע ,אני חושב שאתה תאהב את הסרטון שלי ביבי נגד גנץ קרב האנימה, אתה תוכל למצוא אותו בערוץ שלי או שתחפש שחיפוש ביבי נגד גנץ קרב אנימה. ובבקשה אל תראה את הסרטון בשבת הוא גם ככה יהיה נעול אני יודע שהתגובה שלי לא ממש קשורה לתגובה שלכם אבל זה פעם אחרונה אני מפריע לכם והנה משפט מעורר השראה להמשך היום: "אתה יכול להיות מאוכזב אם לא תצליח, אבל אתה חורץ את גורלך אם אינך מנסה" - בוורלי סילס.
Relax Day
Relax Day 6 ימים לפני
האנשים הכי חזקים בהיסטוריה היו נמוכים 😅💯
DYproduction
DYproduction 5 ימים לפני
מה הולך ,לא מזמן עשיתי סרטון של ביבי נגד גנץ קרב האנימה אני חושב שתאהב . אתה תימצא אותו בערוץ שלי או שתחפש ביבי נגד גנץ קרב האנימה, אני מחזיר לייקים ועוקבים. ובבקשה אל תראה את הסרטון בשבת הוא גם ככה יהיה נעול אני יודע שהתגובה שלי לא ממש קשורה לתגובה שלכם אבל זה פעם אחרונה אני מפריע לכם והנה משפט מעורר השראה להמשך היום: "אם אתם רוצה שילדיכם יתחנכו היטב, בלו איתם כפול זמן, ובזבזו עליהם חצי מזה" - אביגיל ואן ביורן.
Ricky l
Ricky l 6 ימים לפני
❤️
תומר קאופמן
תומר קאופמן 6 ימים לפני
ההגדרה לבן אדם אגדה
Dana L
Dana L 6 ימים לפני
אתה השראה❤
* Instagram B0t with L0w Price *
* Instagram B0t with L0w Price * 6 ימים לפני
Auto Comment with Whitelist option for Instagram and other features. This app only costs $3.
TheGritzman
TheGritzman 6 ימים לפני
אני בן 13 ואני ממש ממש ממש פוחד שאני לא יגבה אני מטר 51
מחאת הדיור
מחאת הדיור 6 ימים לפני
לברים, מוזמנים לצפות בלייב שבועי של מחאת הדיור. המחאה הגדולה - יחד נוריד את מחירי הדיור פרטים בעמוד. מוזמנים לעקוב Subscribe
Negative navigator
Negative navigator 6 ימים לפני
אני הייתי הופך למדובב
Netanel Malka
Netanel Malka 7 ימים לפני
אתה קבוק הרגת
Netanel Malka
Netanel Malka 7 ימים לפני
אתה חמוד יתותח אלוף אל תתן לאף אחד להוריד אותך ענקקקק
נעם נח
נעם נח 7 ימים לפני
איזה גבר חחח ''מרוב שהיא הייתה גבוה איפה אם בלוטוס לא הצלחתי להגיע עליה'' 3:45 זה גבר אמיתי חחח
Gili1973
Gili1973 7 ימים לפני
בן אדם מדהים!
Orit Meytal
Orit Meytal 7 ימים לפני
מקסים
איתי עדיני
איתי עדיני 7 ימים לפני
חננאל אתה השראה קסם של בחור. מגיע לך רק טוב
roma yefimov
roma yefimov 7 ימים לפני
וכולכם מתעלמים מזה שקוראים לו חננאל?
Simona
Simona 7 ימים לפני
השראה להרבה אנשים השינוי צריך להיות מבפנים זה הנוסחה
Garry Windman
Garry Windman 7 ימים לפני
פשוט מלך!!!
Tamar Levy
Tamar Levy 7 ימים לפני
די איזה מלך!! איזה אדם מקסים אני נמסה גרמת לי לחייך:)
H A G A R
H A G A R 7 ימים לפני
אמנם אני בת אבל אני כל כך מבינה אותך!!!!!!!!!
eimagigi
eimagigi 7 ימים לפני
חבל אח יקר שאתה מרגיש ככה אתה יצירה מושלמת של בורא עולם שברא אותך כך במיוחד כי כל אחד מאיתנו יש חוסר גדול אין אף אחד מושלם תהייה גאה במה שאתה וקודם כל לאהוב את עצמך ושמח בחלקך הכל טוב חשבתי משהו חריג בנינו אח יקר אתה יותר גבוה ממני גם בגובה וגם באישיות אתה ממש חמוד
DYproduction
DYproduction 7 ימים לפני
היי מה נישמע, יש לי סרטון ניראלי שתאהב ביבי נגד גנץ קרב האנימה הוא נימצא בערוץ שלי אתה יכול להיכנס או לכתוב ביבי נגד גנץ קרב האנימה בחיפוש ביוטיוב. ובבקשה אל תראה את הסרטון בשבת הוא גם ככה יהיה נעול אני יודע שהתגובה שלי לא ממש קשורה לתגובה שלכם אבל זה פעם אחרונה אני מפריע לכם והנה משפט מעורר השראה להמשך היום: "מה זה כסף? הצלחה של אדם היא כשהוא קם בבוקר והולך לישון בלילה, ובין לבין הוא עושה מה שהוא רוצה לעשות" - בוב דילן.
מי להשם אלי
מי להשם אלי 7 ימים לפני
הוא אמיתי החננאל הזה ?
Yakov Cohen
Yakov Cohen 7 ימים לפני
בואנה לבן אדם יש חוש הומור מטורף הוא יכול להיות קומיקאי
DYproduction
DYproduction 7 ימים לפני
לפי התגובה שלך אח אני רואה שיש לך רמה , אני חושב שאתה תאהב את הסרטון שעשיתי קוראים לו ביבי נגד גנץ קרב האנימה אתה יכול למצוא אותו בערוץ שלי או לכתוב בחיפוש. ובבקשה אל תראה את הסרטון בשבת הוא גם ככה יהיה נעול אני יודע שהתגובה שלי לא ממש קשורה לתגובה שלכם אבל זה פעם אחרונה אני מפריע לכם והנה משפט מעורר השראה להמשך היום: "תאמינו שאתם יכולים ואתם כבר בחצי הדרך" - תיאודור רוזוולט.
אבישג סבן
אבישג סבן 7 ימים לפני
אין אנשים כאלה בעולם!! בנדאם מדהיםם
Yossi Cohen
Yossi Cohen 7 ימים לפני
איש מדהים!
Chen Assayag
Chen Assayag 7 ימים לפני
"אני יבכה איתו ביחד ואז אנחנו נמשיך לצחוק על זה" שמע אני חייב להגיד לך שזה המשפט הכי חזק שאבא יכול להגיד לילד שלו שיש לו כזאת סיטואציה. פשוט אדם ענק!
Shiran Cohen
Shiran Cohen 7 ימים לפני
אתה ענק וגדול וכל הכבוד לך !!! מדהים
DYproduction
DYproduction 7 ימים לפני
מה הולך אח ,לא מזמן עשיתי סרטון של ביבי נגד גנץ קרב האנימה אני חושב שתאהב . אתה תימצא אותו בערוץ שלי או שתחפש ביוטיוב ביבי נגד גנץ קרב האנימה, אני מחזיר לייקים ועוקבים. ובבקשה אל תראה את הסרטון בשבת הוא גם ככה יהיה נעול אני יודע שהתגובה שלי לא ממש קשורה לתגובה שלכם אבל זה פעם אחרונה אני מפריע לכם והנה משפט מעורר השראה להמשך היום: "התחל היכן שאתה נמצא. השתמש במה שיש לך. עשה מה שאתה יכול" - ארתור אש.
buzaglo Maayan
buzaglo Maayan 7 ימים לפני
ואללה לא יודעת מה איתכם, כל הכתבה חיכיתי שהוא יעמוד(הכל בצחוק, גם אני איזה מטר שלושים) אחלה בנאדם תהיה בריא💖
ERAN SHMUEL
ERAN SHMUEL 7 ימים לפני
וואו, אתה אולי קטן פיסית אבל בנאדם ענק! נראה לך שאלוהים היה נותן לעולם לפספס אחד כמוך???
DYproduction
DYproduction 7 ימים לפני
מה נשמע אחי,אני חושב שאתה תאהב את הסרטון שלי ביבי נגד גנץ קרב האנימה, אתה תוכל למצוא אותו בערוץ שלי או שתחפש שחיפוש ביבי נגד גנץ קרב אנימה. ובבקשה אל תראה את הסרטון בשבת הוא גם ככה יהיה נעול אני יודע שהתגובה שלי לא ממש קשורה לתגובה שלכם אבל זה פעם אחרונה אני מפריע לכם והנה משפט מעורר השראה להמשך היום: "אופטימיסט נשאר עד חצות כדי לראות את השנה החדשה נכנסת. פסימיסט נשאר עד חצות כדי לוודא שהשנה האחרונה חלפה" - ביל ווהן.
Elad Gal-eser
Elad Gal-eser 8 ימים לפני
איזה בן אדם מדהים. כ"כ שמח שראיתי את זה! השראה
Hanan Yariv
Hanan Yariv 8 ימים לפני
מלך!
ליהי רובין
ליהי רובין 8 ימים לפני
יואו אני לא סובלת אותה היא מזעזעת אבל הוא מקסים
הודיה לוי
הודיה לוי 8 ימים לפני
אמאלהההה איזה בנאדם מדהים וחמוד הוא
Daniel Atad
Daniel Atad 8 ימים לפני
אוף נמאס לי מהמראיינת הזאת למה היא כל כך אדישה להומור שלו! הוא קורע!
DYproduction
DYproduction 7 ימים לפני
מה הולך אח ,לא מזמן עשיתי סרטון של ביבי נגד גנץ קרב האנימה אני חושב שתאהב . אתה תימצא אותו בערוץ שלי או שתחפש ביוטיוב ביבי נגד גנץ קרב האנימה, אני מחזיר לייקים ועוקבים. ובבקשה אל תראה את הסרטון בשבת הוא גם ככה יהיה נעול אני יודע שהתגובה שלי לא ממש קשורה לתגובה שלכם אבל זה פעם אחרונה אני מפריע לכם והנה משפט מעורר השראה להמשך היום: "זכור שאף אחד לא יכול לגרום לך להרגיש נחות ללא הסכמתך" - אלינור רוזוולט.
king king
king king 8 ימים לפני
אני בן 18 מטר 58 ועזרת לי מאוד וקשה לחיות ככה תודה לכם על הראיון הזה עזר לי אישית
נהוראי חדד
נהוראי חדד 8 ימים לפני
אחד החמודים
מריה ירושלימסקי
מריה ירושלימסקי 8 ימים לפני
איזה חמוד הוא יא אללה
dislokx3 sa
dislokx3 sa 8 ימים לפני
מה זה הכותרת הזאת?!וכי עוד כמה קילוגרם בשר עושה מהבן אדם אדם טוב יוצר? אולי פוג פרוססור יותר גדול. מה שמחזיק אותו זה הצחוק כאילו זה ככ יגון ואיום מזל שעש משהו שמחזיק אותו צף... איזה מין מעמד נפש יצרו פה לאנשים. אתה עשר עם הצחוק ובלי המחוק ולא צריך הכה מאף אחד תגיד תודה שאדם בריא ושלם. גם אז אלוקים היה אוהב אותך לא פחות מקופסאות הנשמה האחרות
YONATAN #
YONATAN # 8 ימים לפני
ההוא כולו בהתרגשות🤩 המראיית: שיאוו חננאל עברת ת׳קיר😴
yali avital
yali avital 8 ימים לפני
בלוטוס לא הגעתי אליה 😂😂😂😂😂😂
DYproduction
DYproduction 8 ימים לפני
לפי התגובה שלך גבר אני רואה שיש לך רמה , אני חושב שאתה תאהב את הסרטון שעשיתי קוראים לו ביבי נגד גנץ קרב האנימה אתה יכול למצוא אותו בערוץ שלי או לכתוב בחיפוש. ובבקשה אל תראה את הסרטון בשבת הוא גם ככה יהיה נעול אני יודע שהתגובה שלי לא ממש קשורה לתגובה שלכם אבל זה פעם אחרונה אני מפריע לכם והנה משפט מעורר השראה להמשך היום: "אושר הוא לא דבר שמוכן לשימוש, הוא נוצר מתוך המעשים שלנו" - הדלאי לאמה.
האור האדום והאגדי של הטלוויזיה
האור האדום והאגדי של הטלוויזיה 8 ימים לפני
"שאני נוהג באוטו חושבים זה רכב אוטונומי" חחחחחח
toibis
toibis 8 ימים לפני
נמוך בגודל אבל ענק באופי... איזה איש מקסים..מעריך אותך מאוד
Roni Schwartz
Roni Schwartz 9 ימים לפני
בן אדם מדהים !!! פשוט השראה!!
dikla m
dikla m 9 ימים לפני
גדול מהחיים!
אורטל חורי
אורטל חורי 9 ימים לפני
ממש חמוד חזק ואמץ. ריגשת
Shimi פוקס
Shimi פוקס 9 ימים לפני
איזה גבר עלל ונשמה גדולה
Michael Pi
Michael Pi 9 ימים לפני
הבחור תותח על, לכולנו יש מה ללמוד ממנו. חייב לציין שהמראיינת מוזרה בהגזמה. מקווה שהיא לא מאובחנת או משהו, אחרת אני יוצא המוזר בכל הסיפור הזה.
אריק בן ישי
אריק בן ישי 9 ימים לפני
אני גם נמוך מאוד מטר ארבעים ושש
ע ח
ע ח 9 ימים לפני
3:52 עם בלוטוס לא הגעתי אליה
Matanel Moses juda Halevy
Matanel Moses juda Halevy 9 ימים לפני
הוא לפחות מוצא בגדים בכל מקום וגם נעליים אני 213 ועם מידת נעליים של 56.5 עם מידת בגד 6xlt ומידת מכנס 5 XLT וזה שטות בזה שאנשים מקטלגים לפי גובה יש לי מלא חברים ענקיים וגמדים וגם משחק בחיים זה ההשכלה ומה שיש לך בלב ובראש גובה לא מדבר שמחת חיים חכמה ותרבות ואהבה מדבר
Don
Don 9 ימים לפני
איזה גבר ואיזה אבא טוב
Ilanit sahar katz
Ilanit sahar katz 9 ימים לפני
יש לך חלק לעולם הבא.....
חנה ומאיר טורונטו
חנה ומאיר טורונטו 9 ימים לפני
איזה בן אדם מקסיםםםםםם! אין דברים כאלה בא לי ללכת לסדנת צחוק אצלך אתה הורס
רחלי בוהדנה
רחלי בוהדנה 9 ימים לפני
אתה פשוט בן אדם מדהים עם שמחת חיים עצומה וביטחון עצמי מדהים כל הכבוד על השראה שאתה נותן לילדים עם ביטחון עצמי נמוך פשוט מדהים
DYproduction
DYproduction 8 ימים לפני
מה הולך ,לא מזמן עשיתי סרטון של ביבי נגד גנץ קרב האנימה אני חושב שתאהב . אתה תימצא אותו בערוץ שלי או שתחפש ביוטיוב ביבי נגד גנץ קרב האנימה, אני מחזיר לייקים ועוקבים. ובבקשה אל תראה את הסרטון בשבת הוא גם ככה יהיה נעול אני יודע שהתגובה שלי לא ממש קשורה לתגובה שלכם אבל זה פעם אחרונה אני מפריע לכם והנה משפט מעורר השראה להמשך היום: "כשדלת אחת של אושר נסגרת, דלת אחרת נפתחת, אבל לעתים קרובות אנו מסתכלים כל כך הרבה זמן על הדלת הסגורה עד שאיננו רואים את זו שנפתחה עבורנו" - הלן קלר.
המתקיל Tackle Guy הערוץ הרשמי
המתקיל Tackle Guy הערוץ הרשמי 9 ימים לפני
אני מטר 55 וואלה לא רק שהתרגלתי לצחוק על זה שאני נמוך אני גם מתבדח על הגובה שלי בעצמי 🤣 וגם אני מתמודד באמצעות צחוק , אני ואתה די דומים חננאל
DYproduction
DYproduction 8 ימים לפני
מה נשמע אח,אני חושב שאתה תאהב את הסרטון שלי ביבי נגד גנץ קרב האנימה, אתה תוכל למצוא אותו בערוץ שלי או שתחפש שחיפוש ביבי נגד גנץ קרב אנימה. ובבקשה אל תראה את הסרטון בשבת הוא גם ככה יהיה נעול אני יודע שהתגובה שלי לא ממש קשורה לתגובה שלכם אבל זה פעם אחרונה אני מפריע לכם והנה משפט מעורר השראה להמשך היום: "אף פעם לא מאוחר מדי להיות מה שיכולת להיות" - ג'ורג' אליוט.
יוסי לוי
יוסי לוי 9 ימים לפני
מי חיכה כל הראיון שהוא יקום מהכיסא וניראה את הגובה שלו
יוסי לוי
יוסי לוי 9 ימים לפני
למה המראיינת מדברת כמו פסיכית?
simha yaakov
simha yaakov 9 ימים לפני
איזה גישה יפה לחיים !! יא תותח על
DYproduction
DYproduction 8 ימים לפני
מה הולך ,לא מזמן עשיתי סרטון של ביבי נגד גנץ קרב האנימה אני חושב שתאהב . אתה תימצא אותו בערוץ שלי או שתחפש ביבי נגד גנץ קרב האנימה, אני מחזיר לייקים ועוקבים. ובבקשה אל תראה את הסרטון בשבת הוא גם ככה יהיה נעול אני יודע שהתגובה שלי לא ממש קשורה לתגובה שלכם אבל זה פעם אחרונה אני מפריע לכם והנה משפט מעורר השראה להמשך היום: "כל מה שאי פעם רציתם נמצא בצידו השני של הפחד" - ג'ורג' אדאיר.
itay neeman
itay neeman 9 ימים לפני
הדבר הכי מסקרן בכתבה זה לחכות לראות אותו עומד
חיים כהן
חיים כהן 9 ימים לפני
אחד האנשים המצחיקים לך תהיה סטנדאפיסט
שרה sara
שרה sara 9 ימים לפני
אם בנאדם צוחק לידי ככה באוטובוס אני צוחקת יומיים אחרי🤣🤣🤣
שרה sara
שרה sara 9 ימים לפני
איזה תותחחחחח
גיל בן דוד Gil Ben David
גיל בן דוד Gil Ben David 9 ימים לפני
אולי יש לך גוף נמוך, אבל הנפש שלך גבוהה מאוד. איש מדהים!!!
DYproduction
DYproduction 8 ימים לפני
מה נשמע אח,אני חושב שאתה תאהב את הסרטון שלי ביבי נגד גנץ קרב האנימה, אתה תוכל למצוא אותו בערוץ שלי או שתחפש שחיפוש ביבי נגד גנץ קרב אנימה. ובבקשה אל תראה את הסרטון בשבת הוא גם ככה יהיה נעול אני יודע שהתגובה שלי לא ממש קשורה לתגובה שלכם אבל זה פעם אחרונה אני מפריע לכם והנה משפט מעורר השראה להמשך היום: "התחל היכן שאתה נמצא. השתמש במה שיש לך. עשה מה שאתה יכול" - ארתור אש.
S Wein
S Wein 9 ימים לפני
בנאדם מדהים! רק בריאות ואושר. לו ולאהובים שלו ♥️
DYproduction
DYproduction 9 ימים לפני
מה הולך ,לא מזמן עשיתי סרטון של ביבי נגד גנץ קרב האנימה אני חושב שתאהב . אתה תימצא אותו בערוץ שלי או שתחפש ביוטיוב ביבי נגד גנץ קרב האנימה, אני מחזיר לייקים ועוקבים. ובבקשה אל תראה את הסרטון בשבת הוא גם ככה יהיה נעול אני יודע שהתגובה שלי לא ממש קשורה לתגובה שלכם אבל זה פעם אחרונה אני מפריע לכם והנה משפט מעורר השראה להמשך היום: "אתה יותר אמיץ ממה שאתה מאמין, יותר חזק ממה שאתה נראה, ויותר חכם ממה שאתה חושב" - כריסטופר רובין, פו הדב.
טרנסים ורמירסים
טרנסים ורמירסים 9 ימים לפני
אחלה סיפור
positions
2:53
Ariana Grande - Topic
צפיות 4.7 מיליון
זיגי: פרק 5 המלא | טין ניק
25:07
ערוץ טין ניק
צפיות 385 אלפי
I'm a Mobile Game
1:07
TheOdd1sOut
צפיות 4.1 מיליון
זמן אמת עונה 3 | האיש שפיצח את הלוטו 💰 - פרק 4
52:35
כאן 11 - תאגיד השידור הישראלי
צפיות 718 אלפי
שווים מיליונים: היוצרים הישראלים שכבשו את יוטיוב
09:54
כאן חדשות - תאגיד השידור הישראלי
צפיות 152 אלפי
דוח רולניק: בנק הפועלים | הסרט המלא
47:11
כאן חדשות - תאגיד השידור הישראלי
צפיות 594 אלפי
כאן דוקו | אישה של בית - A Perfect Housewife
1:12:12
כאן 11 - תאגיד השידור הישראלי
צפיות 130 אלפי
"אחד המבצעים הגדולים של חיל האוויר בסוריה" | מבזק מיוחד 10/05/2018
3:31:11
כאן חדשות - תאגיד השידור הישראלי
צפיות 183 אלפי
הטבח פרק 1 יס
44:59
ynet
צפיות 55 אלפי
positions
2:53
Ariana Grande - Topic
צפיות 4.7 מיליון
זיגי: פרק 5 המלא | טין ניק
25:07
ערוץ טין ניק
צפיות 385 אלפי
I'm a Mobile Game
1:07
TheOdd1sOut
צפיות 4.1 מיליון
הלכתי להפגנה נגד פריסיליה קשתי
1:20
ابتهاج ملكةالدعايات اربد سوبر ماركت كورنر
16:04
الفنان الأردني محمد الشريف
צפיות 1.2 מיליון
ማጨሎ (ክፋል 52) - MaChelo (Part 52) - ERi-TV Drama Series
31:51
Eri-TV, Eritrea (Official)
צפיות 242 אלפי
מצאנו את המחבוא של גנב האופניים! 😱
13:07
TheMyloway מיילו טרסוב
צפיות 435 אלפי