האיש שמציל את הכלבים הפגועים ומלמד אותם איך לאהוב | כאן

  צפיות 119,535

כאן

9 ימים לפני

כאן | דיגיטל - ליובל מנדלוביץ' יש חוות הצלה לכלבים שעברו קרבות, התעללויות והזנחות קשות. לכל כלב הוא נותן שם חדש, זהות חדשה, חיים חדשים ועולם חדש. הוא רוצה למצוא לכל כלב בית, וללמד אהבה מחדש.
בימוי: ניצן רוזן
צילום: רועי קייזרמן
הפקה: זהבית שאשא
עריכת וידאו: יעל סגל
מיקס סאונד: אווה ספיטקובסקי

*הירשמו לערוץ כולל פעמון 🔔 ולא תפספסו סרטונים חדשים | אל תשכחו להפעיל כתוביות - יותר כיף ככה!♥*
• להרשמה לערוץ כאן | ביוטיוב ◄ goo.gl/oZXJlh
• מוזמנים לעקוב אחרינו כאן | בטוויטר ◄ kann
• כאן | באינסטגרם ◄ kan_israel
• כאן | אתר האינטרנט ◄ www.kan.org.il/
• להורדת יישומון כאן ◄ bit.ly/2NLO30g

תגובות
כולנו ביחד
כולנו ביחד שעה לפני
רוצים להפחית מתח ולחץ? התנתקו מכלי התקשורת לפי הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה, אחד מכל שלושה ישראלים חווה לחץ באופן יומיומי. הלחץ נובע מגורמים רבים, כאלו שנובעים מתקופת הקורונה הנוכחית וכאלו שליוו אותנו עוד לפניה, והוא משפיע על כולנו ברמה כזו או אחרת. כדי להפחית מהלחץ, משרד הבריאות קורא לאזרחים לשתף אותו ברעיונות להתמודדות עם סטרס בעזרת מענה על שלוש שאלות. התובנות, הרעיונות והמחשבות שהציבור יעלה יעובדו בידי עובדי המשרד ויהוו בסיס לכתיבת תוכנית לאומית להתמודדות עם לחץ ומתח. השאלות הן: מה מגביר לחץ ומתח בחיי היומיום שלך? מהם הדברים שמסייעים לך להתמודד עימם? ואלו רעיונות ופתרונות יש לך עבור תוכנית לאומית להתמודדות עם מצבי לחץ ומתח? אבל על כולן יש לי תשובה אחת: התנתקו מכלי התקשורת! עצם ההיצמדות האובססיבית לכלי התקשורת מגבירה את המתחים והלחצים. הפילוג והניגוד, הסכסוך והריב הם מרכיבים שמיד מעוררים את תשומת לב הציבור, אלא שכלי התקשורת מנצלים את הקשב לרעה ומשקים אותנו בתמצית הרעל האנושי. כל איש תקשורת מתחיל יודע שלרקוד על דם האחר יזניק אותו בטבלת הרייטינג. כל מרואיין שנכנס לאולפן טלוויזיה משחיז מראש את לשונו כדי לדקור את חברי הפאנל ולהרוויח תהילה ופרסום רגעיים, ואלה הופכים כותרות וציוצים שנורים כחץ בלב הציבור ומעוררים בו מתחים מיותרים. כלי התקשורת הם שקובעים את האווירה הציבורית הכללית, הם מייצרים את השיח, הם מרימים אחד ומורידים אחר. והיום הם משקפים מאבקים פוליטיים, מרקדים לרגלי טייקונים וקורעים את הציבור לגזרים. אין עניין לטשטש את האמת וחשוב להציג את העובדות לאשורם, אבל לא להטביע חותם אגואיסטי בפרסום מוטה מראש לטובת צד מסוים או מחרחר ריב. לכן בדיוק כפי שאנחנו מגוננים על ילדינו ודואגים שלא ייחשפו לתכנים שיזיקו להם, לדוגמאות אלימות ושליליות, כך עלינו לנהוג בנו. לבנות לעצמנו סביבה ראויה, שתיתן לנו תמיכה. לעודד ולחייב כל עובד בעולם התקשורת להיות אחראי להביא את הציבור להרגשה טובה ונינוחה, כמו אימא כלפי ילד. על אחת כמה וכמה היות וכלי התקשורת תלויים בנו, בכספי הציבור, והציבור שרוי בסטרס ודועך אל דכדוך. לא צריך לסגור את כלי התקשורת לחלוטין, אלא לסדר אותם מחדש כך שיהיו נכונים ואמיתיים, ידידותיים וענייניים, מגשרים ולא מפלגים. לכן, בראש התוכנית הלאומית להתמודדות עם לחץ ומתח הייתי ממליץ לסגור את כלי התקשורת, אפילו לזמן מה כדי שניווכח בכך בעצמנו, ואז להתחיל למיין מחדש את התוכן המועיל לאווירה וליחסים בציבור, את המסרים שיעצימו את החיבור והקשרים הטובים בין האזרחים, כאלה שיחזקו ויעודדו אותם בזמנים כאלה, שיתנו הרגשה שכולנו פועלים יחד כחלק ממנגנון אחד. נשמע הזוי ותלוש מהמציאות? אז נעזוב את המצב עד שנתפכח ונראה שאנחנו חונקים את עצמנו בתוכן שרק מזיק לנו, עד שנפנים שתקשורת טובה היא תקשורת שפועלת לטובת האדם. מתחילה ומסתיימת בטובתו. רק כשנפעל עם כוונה לטובת הזולת, יהיה מקום להרחיב את הפעילות התקשורתית ולהדגיש הבדלים ושוני, להביא דעות קיצוניות ומנוגדות, במטרה לאזן ביניהם. להראות שיש מקום לזה ומקום לזה, כי כך קיים הדבר בטבע. אלא שהשאיפה התקשורתית החדשה לא תהיה להביא אותם לזירת קרב כדי לנגוח אחד באחר, ובין לבין להתבדר בפרסומות למוצרים חסרי תועלת, אלא במטרה למצוא נקודה משותפת, עליונה, חדשה, אמצעית, שתכניס לחיבור ולאיזון את הפלוס והמינוס, את הבעד והנגד - שתקשור בערבות הדדית את הדעות החלוקות. כי זו תפקידה של תקשורת בריאה: להאיר על הפשעים, כדי לכסות אותם באהבה.
Shahar Miz
Shahar Miz 5 שעות לפני
ימלך
איתמר הדר
איתמר הדר 6 שעות לפני
יכג
מתן מתן
מתן מתן 7 שעות לפני
זה לא בן אדם זה מלאך גדול
baruch hartung
baruch hartung 8 שעות לפני
צדיק אמיתי כל הכבוד .המדינה צריכה לעזור לאחד כזה איש אמיתי בעל לב ענק ענק
Tm Ralte
Tm Ralte 17 שעות לפני
פחחחחחחח אשכרה ביזבזתם יום נסיעה אליו בשביל 8 דקות צילום 😂
שרון אלמליח
שרון אלמליח 23 שעות לפני
איזה דיסוננס בין המראה שלו לאישיות שלו.שמיים וארץ.
DYproduction
DYproduction 5 שעות לפני
מה נשמע בחור,אני חושב שאתה תאהב את הסרטון שלי ביבי נגד גנץ קרב האנימה, אתה תוכל למצוא אותו בערוץ שלי או שתחפש שחיפוש ביבי נגד גנץ קרב אנימה. ובבקשה אל תראה את הסרטון בשבת הוא גם ככה יהיה נעול אני יודע שהתגובה שלי לא ממש קשורה לתגובה שלכם אבל זה פעם אחרונה אני מפריע לכם והנה משפט מעורר השראה להמשך היום: "ההתחלה היא החלק החשוב ביותר של העבודה" - אפלטון.
מישפחת- סהלו
מישפחת- סהלו יום לפני
אפשר לאמץ כלבים מימך
L L
L L 22 שעות לפני
חפשו בעמוד הפייסבוק
רונן מרסיאנו
רונן מרסיאנו יום לפני
אפשר לאמץ את הפיטבול
ilay levy
ilay levy יום לפני
איך מאמצים ממנו?
L L
L L 22 שעות לפני
יש לו עמוד פייסבוק.
Toy Ti
Toy Ti יום לפני
בן אדם אלוף פשוט אלוף
Yosef Shohat
Yosef Shohat יום לפני
וואו 😁
DYproduction
DYproduction יום לפני
מה נשמע גבר,אני חושב שאתה תאהב את הסרטון שלי ביבי נגד גנץ קרב האנימה, אתה תוכל למצוא אותו בערוץ שלי או שתחפש שחיפוש ביבי נגד גנץ קרב אנימה. ובבקשה אל תראה את הסרטון בשבת הוא גם ככה יהיה נעול אני יודע שהתגובה שלי לא ממש קשורה לתגובה שלכם אבל זה פעם אחרונה אני מפריע לכם והנה משפט מעורר השראה להמשך היום: "הפסיקו לרדוף אחר הכסף והתחילו לרדוף אחר התשוקה" - טוני הייסה.
משה אזולאי
משה אזולאי יום לפני
הבנאדם הזה נראה קצת חולני בקטע של החיות כאילו לא מעניין אותו כלום חוץ מכלבים זה כבר ברמה דפוקה הוא בטח מהטבעונים החילונים
L L
L L 22 שעות לפני
כי אתה, מאמין אוכל בשר, בן אדם יותר נעלה ממנו? פחות "דפוק"? בחיי, כמה טיפשות.
Liam Sapir
Liam Sapir יום לפני
כל הכבוד
DYproduction
DYproduction יום לפני
מה נשמע גבר,אני חושב שאתה תאהב את הסרטון שלי ביבי נגד גנץ קרב האנימה, אתה תוכל למצוא אותו בערוץ שלי או שתחפש שחיפוש ביבי נגד גנץ קרב אנימה. ובבקשה אל תראה את הסרטון בשבת הוא גם ככה יהיה נעול אני יודע שהתגובה שלי לא ממש קשורה לתגובה שלכם אבל זה פעם אחרונה אני מפריע לכם והנה משפט מעורר השראה להמשך היום: "אושר הוא לא דבר שמוכן לשימוש, הוא נוצר מתוך המעשים שלנו" - הדלאי לאמה.
ניתאי קשטיאן
ניתאי קשטיאן 2 ימים לפני
אני מאוד אוהב אותך
ELISKHAVIZ GAMING
ELISKHAVIZ GAMING 2 ימים לפני
מלך
Game Over
Game Over 2 ימים לפני
רגע.. יש מצב שאני קם בבוקר ואין לי את הכלבה האהובה שלי, כי הוא חשב לנכון שהיא תהיה אצלו? לא הבנתי מה קורה היום... מקווה שאני טועה בקשר לזה
Game Over
Game Over 22 שעות לפני
@L L בסדר שאתה אומר את זה ככה, אני לא מתעלל בבעלי חיים שלי חלילה, הפרופיל שלי כאן זה אליבי שלי, 12 שנה היא חיה איתי, ואללה בקשר לכתבה, הכתבת הייתה בסדר גמור, זה הוא שלא כל כך ניסה לתקן לכיוון שאתה הסברת, ככה שיש כאן הטעיה לציבור.
L L
L L 22 שעות לפני
אם הכלבה שלך חבולה ולא נמצאת בתנאים ראויים למחיה, למה יותר טוב לה אצלך? המון אנשים שמתעללים בחיות שלהם על בסיס יום יומי יאמרו לך שהם אוהבים אותם. כמו שבעל מתעלל "אוהב" את אשתו. כמו שאגרנים כפיתיים "אוהבים" את כלללל החפצים שלהם.
O Best
O Best 2 ימים לפני
תלוי איך תתנהג
בן נגר
בן נגר 2 ימים לפני
אדם מדהים
Barak Cohen
Barak Cohen 2 ימים לפני
אין לי מילים הוא פשוט מרגש אותי לכלבים יש פינה חמה בלב שלי והוא נגע שמה הוא מזכיר לי אותי ואת אחותי התאומה שנאבקנו עם ההורים לקחת כלב מהרחוב ולטפח מאשר לקנות אני חושב על הבן אדם הזה ופשוט עולות לי דמעות התרגשות
uri gaming
uri gaming 2 ימים לפני
מי שעשה בוז אז זה אנשים בני זו** שמתעללים בכלבים
בארי כהן
בארי כהן 2 ימים לפני
יובל מנדלוביץ' אם כל הכבוד אני מבינה בכלבים פעם פחדתי אבל אכשיו יש לי כלב פינצ"ר לא תוקף בכלל אבל שומר על הבית (נובח) באמת ישר כוח ענקייי
osher rehavya
osher rehavya 2 ימים לפני
נסיך!!!!
adam penovic'
adam penovic' 2 ימים לפני
לי יש פיטבול ופיטבולית וכמה גורים אני מת עליהם ואימצנו אותם
RiziS GEEM!
RiziS GEEM! 2 ימים לפני
איזה כלבים חמודים
אבישי ג'הסי
אבישי ג'הסי 2 ימים לפני
שועל קרבות אתה כל הכבוד
עילי מזרחי
עילי מזרחי 2 ימים לפני
לא חושב שיש סוג טוב יותר של אנשים מהזן שלו,אלוף עולם
Eilam Shacham-Shavit
Eilam Shacham-Shavit 2 ימים לפני
גיבור
נדב קידר
נדב קידר 2 ימים לפני
חשבתי שזה דודו פארוק לרגע
Nikolay Kalinin
Nikolay Kalinin 2 ימים לפני
חברי בבקשה תעשו לסרט הזה תרגום לרוסית ! תקבלו הרבה יותר לייקים ולא רק.
Nikolay Kalinin
Nikolay Kalinin 2 ימים לפני
Люди! Сделайте пожалуйста к этому фильму титры на русском!!! Плизззззз!
yuli yulik
yuli yulik 2 ימים לפני
איזה מדהים הבן אדם מלאך של הכלבים 🙏🏻⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
DYproduction
DYproduction 2 ימים לפני
מה הולך ,לא מזמן עשיתי סרטון של ביבי נגד גנץ קרב האנימה אני חושב שתאהב . אתה תימצא אותו בערוץ שלי או שתחפש ביוטיוב ביבי נגד גנץ קרב האנימה, אני מחזיר לייקים ועוקבים. ובבקשה אל תראה את הסרטון בשבת הוא גם ככה יהיה נעול אני יודע שהתגובה שלי לא ממש קשורה לתגובה שלכם אבל זה פעם אחרונה אני מפריע לכם והנה משפט מעורר השראה להמשך היום: "מחר הוא הדף הראשון הריק של ספר בן 365 דפים. כתוב דף טוב"- בראד פייזלי.
shira shachar
shira shachar 2 ימים לפני
בנאדם מדהים עם נשמה
Paz Cohen
Paz Cohen 2 ימים לפני
אולי תישתמשו בכוח שלכם לפתוח לו תרומה דרך הערוץ???
נועם שמעוני
נועם שמעוני 2 ימים לפני
השם ישמור אותך ימלך 👑👑👑
אושרי דוידוב
אושרי דוידוב 2 ימים לפני
וואלה שמסתכלים גם הוא דומה קצת לפיטבול
In Ni
In Ni 2 ימים לפני
פוסטראומה?
דוד כהן
דוד כהן 3 ימים לפני
יגבר עולם
נריה בן הרוש
נריה בן הרוש 3 ימים לפני
איזה גבר
DYproduction
DYproduction 2 ימים לפני
לפי התגובה שלך אחי אני רואה שיש לך רמה , אני חושב שאתה תאהב את הסרטון שעשיתי קוראים לו ביבי נגד גנץ קרב האנימה אתה יכול למצוא אותו בערוץ שלי או לכתוב בחיפוש. ובבקשה אל תראה את הסרטון בשבת הוא גם ככה יהיה נעול אני יודע שהתגובה שלי לא ממש קשורה לתגובה שלכם אבל זה פעם אחרונה אני מפריע לכם והנה משפט מעורר השראה להמשך היום: "כל מה שאי פעם רציתם נמצא בצידו השני של הפחד" - ג'ורג' אדאיר.
Elad Ben Hamo
Elad Ben Hamo 3 ימים לפני
מלאךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךך
my music
my music 3 ימים לפני
כול הכבוד ועוד זה שהוא רוצה גם לעזור לאנשים עם מוגבלות מצווה על מצווה 👍💪
Shm03L
Shm03L 3 ימים לפני
באנה קלטו איזה בן אדם מדהים
Shlomi Ben-Baruch
Shlomi Ben-Baruch 3 ימים לפני
איפה אני מאמץ
Amaterasu
Amaterasu 3 ימים לפני
מלך, מגיעה לך כמה שיותר חשיפה ותמיכה
Yizhak Peretz
Yizhak Peretz 3 ימים לפני
פשוט בן אדם מדהים
DYproduction
DYproduction 2 ימים לפני
מה נשמע גבר,אני חושב שאתה תאהב את הסרטון שלי ביבי נגד גנץ קרב האנימה, אתה תוכל למצוא אותו בערוץ שלי או שתחפש שחיפוש ביבי נגד גנץ קרב אנימה. ובבקשה אל תראה את הסרטון בשבת הוא גם ככה יהיה נעול אני יודע שהתגובה שלי לא ממש קשורה לתגובה שלכם אבל זה פעם אחרונה אני מפריע לכם והנה משפט מעורר השראה להמשך היום: "אדם מצליח הוא אחד שיכול להניח בסיס מוצק עם לבנים שאחרים זרקו לעברו" - דוד ברינקלי.
אבי אבי
אבי אבי 3 ימים לפני
איזה אלוףףףףףףףף אין לי מיליםםם אתה אדם ענק ושאלוקים יתן לך רק טוב כל החייייםם אמןןןן
avishay silvers
avishay silvers 3 ימים לפני
כל הכבוד גאים בך!
אילי שם טוב
אילי שם טוב 3 ימים לפני
אני מוכן לעזור לך איפה המקום הזה אני יאמץ כמה כלבים
אילי שם טוב
אילי שם טוב 3 ימים לפני
אתה נותן כלבים לאימוץ
DYproduction
DYproduction 2 ימים לפני
היי מה נישמע, יש לי סרטון ניראלי שתאהב ביבי נגד גנץ קרב האנימה הוא נימצא בערוץ שלי אתה יכול להיכנס או לכתוב ביבי נגד גנץ קרב האנימה בחיפוש ביוטיוב. ובבקשה אל תראה את הסרטון בשבת הוא גם ככה יהיה נעול אני יודע שהתגובה שלי לא ממש קשורה לתגובה שלכם אבל זה פעם אחרונה אני מפריע לכם והנה משפט מעורר השראה להמשך היום: "אופטימיסט נשאר עד חצות כדי לראות את השנה החדשה נכנסת. פסימיסט נשאר עד חצות כדי לוודא שהשנה האחרונה חלפה" - ביל ווהן.
kingbalck1
kingbalck1 3 ימים לפני
זה לא ילד זה כלב
Alon paz
Alon paz 3 ימים לפני
אח של מישל טרוני ?
nix nix
nix nix 2 ימים לפני
וואי כן
Elai Stoffman
Elai Stoffman 3 ימים לפני
כל הכבוד ליובל כולם תתנו לייקים
Avatar Aang ツ
Avatar Aang ツ 3 ימים לפני
מלך
Golan Katz
Golan Katz 3 ימים לפני
אחלה כתבות
im bobby
im bobby 3 ימים לפני
עבודת קודש !!
אור אוהב חברס
אור אוהב חברס 3 ימים לפני
איזה חמודים
yuval rabia
yuval rabia 3 ימים לפני
הבנאדם עושה עבודת קודש! אני כבר תרמתי
Eitan BRAMI
Eitan BRAMI 3 ימים לפני
מעניין מי ה-59 שעשו דיסלייק, בטח אנשים שכואב להם התחת מאנאלי
Kraken Parlour
Kraken Parlour 3 ימים לפני
עבודת קודש .
אלעד סטמקר
אלעד סטמקר 3 ימים לפני
מוריד בפנייך תכובע בנאדם אתה אלוף
Eso Pargo986
Eso Pargo986 4 ימים לפני
אחד האנשים... אם לא יהיה אנשים כמוהו לא יהיה מי שידאג לכלבים בסיכון כי המשטרה לא באמת עושה את זה החוק מקביל אותה את הבחור בכתבה לא יעצור לא החוק לא עבריינים ולא גדרות מלהציל כלב המון המון כבוד לאיש הזה. שמעתי אליו לא מכיר אותו אבל היה מאוד מעניין לראות את הכתבה אליו כל הכבוד לכאן 11.
וועדת אהבת חברים פתח תקווה
וועדת אהבת חברים פתח תקווה 4 ימים לפני
למה אהבה לפי שיטתו של בעל הסולם היא הפתרון לכל הצרות לאנושות? כי כל הטבע הוא כח, תכונה, מערכת, נוסחה של אהבה. של חיבור ואחדות בין ניגודים, בין חם לקר, קשה לרך, לבן ושחור, זכר ונקבה, מתוק ומר, אור וחושך. בכל אטום וחלקיק, בכל דומם צומח וחי, כל היקום ומעבר לו , כל המציאות היא תוצאה של חיבור בין ניגודים, לאנושות ולאדם הפרטי כח אחד שולט מיום לידה, שנאת הזולת ואהבה עצמית על חשבונו, אגואיזם. בצירוף כח האהבה למשוואה מקיים האדם את החיבור בין הניגודים ובכך מפסיק להתנגד לטבע, ונכנס עמו להרמוניה. שהיא מטרת הטבע, להיטיב לנבראים. עד אז האדם יסבול סבל רב ועצום כדי שיכיר ויכנע לדרישת הטבע, עליו להשתדל בכוחו ובבחירתו באהבת הזולת. ובכך ירכוש שכל וחכמה לחבר בין שני הניגודים וישלים את הטבע שנברא בכוונה לא מושלם, אלא על האדם להשלימו, ולנהלו, ולהביאו לשלמות. ולמה עשה כך הטבע = אלוקים והיינו הך? כדי שהאדם יגדל ויתפתח בבחירתו החופשית ובכך ינצח על הבריאה כמנצח על תזמורת, ואילו היה נברא מראש מתוקן ומושלם? אזי היה כמו חיה כלב וחתול מושלמים המה, אלא דרגתם כרובוט נשלט ללא בחירה אלא אינסטיקט מוחלט. והרי הטבה אמיתית מאב לבנו אינה אלא שהבן יעלה ויגדל כדרגת אביו ואף מעליו. היינו שינצח על הטבע ממש כמו מי שברא אותו. ולא כשפוט בהמה כלב וחתול. אם כן הפתרון אינו בהגברת השנאה ממנה לא חסר ולא יחסר לעולם כי כך נטבע בנו מיום לידה (תקשורת אתם עושים עבודה גרועה ביותר סתם חבל הרבה מכות בדרך) וגם לא בביטול השנאה כי כח הוא בטבע ואין לבטלו. אלא רק בהוספה של אהבה וחיבור תוספת על תוספת תוך מודעות לתהליך. עם ישראל יתעורר!!! ואחריו העולם כולו!!!!! הטבע (אלוקים) דורש חיבור ואחדות ואם לא כן, לו כל האמצעי לחנך האדם והאנושות עד כניעתו. לא ינוח ולא ינום עד אשר תושלם מטרת הבריאה. להיטיב לנבראים. קומו אורו בני ישראל אתם הראשונים לממש הלימוד הזה!!!!!!!! וכשתידעו, תלמדו את אחיכם עמי העולם. זה נקרא אור לגויים. וזו עבודה שבינתיים אין אנו ראויים לה כלל. "כי ביתי בית תפילה יקרא לכל העמים!" אהבה חברים אהבה. זה הפתרון לכל פרט ולכולם יחד. איך? לעשות פרופגנדה של חיבור ולא של פירוד ושנאה....
Michal Shomer
Michal Shomer 4 ימים לפני
כל הכבוד
hodaya av
hodaya av 4 ימים לפני
איפה דניס ומישל למה הם לא עוזרים לו
itzik iper
itzik iper 4 ימים לפני
איזה איש נדיר!
Eldar
Eldar 4 ימים לפני
האגדה מספרת שהוא פעם אחת לבש חולצה
agvanyaGG
agvanyaGG 4 ימים לפני
איך אפשר להאמץ?
Barak Shalit
Barak Shalit 4 ימים לפני
אדם גדול
daz m.r.n
daz m.r.n 4 ימים לפני
כבר נמחקו לו הגבות מהליקוקים ..... המלאך של כל כלב במצוקה
ליאב דמרי
ליאב דמרי 4 ימים לפני
איפה אתה גר כי חבר שלי רוצה לעמץ
צליל שמיר
צליל שמיר 4 ימים לפני
תותח על
yarin Tobol
yarin Tobol 4 ימים לפני
השראה!! אלוף
מיכאל דריי
מיכאל דריי 4 ימים לפני
אחלה גבר
Lev Levi
Lev Levi 4 ימים לפני
ירבו אנשים שכאלו. תזכרו love is the key.
Bazo0ka
Bazo0ka 5 ימים לפני
ללא ספק הבן אדם עושה עבודת קודש
נועם מלכה
נועם מלכה 5 ימים לפני
מישל טרוני שחיף? סתם בצחוק
Noa hatshuel
Noa hatshuel 5 ימים לפני
הוא עושה דבר מדהים! משהוא שאף אחד לא מוכן לעשות!! והוא עושה את זה ממש בעצמו! תיתרמו לו ! שנוא יוכל להמשיך!!!!
free dome
free dome 5 ימים לפני
איזה טוטאליות משהו מיוחד
שקד בר גולן
שקד בר גולן 5 ימים לפני
איש יקר, נא לשתף את הסרטון הזה למען הכלבים
yoav BiToN
yoav BiToN 5 ימים לפני
זה בן אדם עם לב זהב הוא לט חושב על עצמו, הוא חושב על אחרים וצריך אנשים כאלה בעולם
78 ÿøñà
78 ÿøñà 5 ימים לפני
מעריך אותו כל כך הוא מלך
סימון חזן
סימון חזן 5 ימים לפני
אין עליך ימלך עלוי שכולם היו כמוך מלאך הטוב של הכלבים 👍👍👍👍👏👏👏👏💯💯💯💯👑👑👑👑👑👑🌹❤👍
שחר וינקור
שחר וינקור 5 ימים לפני
איפה אני מאמץ אחד
נריה אביטן
נריה אביטן 5 ימים לפני
בן אדם טוב
mmaayanb mmaayanb
mmaayanb mmaayanb 5 ימים לפני
בחור מדהים!!!
רוני פטל
רוני פטל 5 ימים לפני
איזה איש מדהים ומיוחד. אין הרבה כאלה . ממש מרגש
DYproduction
DYproduction 5 ימים לפני
לפי התגובה שלך אני רואה שיש לך רמה , אני חושב שאתה תאהב את הסרטון שעשיתי קוראים לו ביבי נגד גנץ קרב האנימה אתה יכול למצוא אותו בערוץ שלי או לכתוב בחיפוש. ובבקשה אל תראה את הסרטון בשבת הוא גם ככה יהיה נעול אני יודע שהתגובה שלי לא ממש קשורה לתגובה שלכם אבל זה פעם אחרונה אני מפריע לכם והנה משפט מעורר השראה להמשך היום: "החיים מצטמצמים או מתרחבים בהתאם לאומץ הלב" - אנאיס נין.
mmaayanb mmaayanb
mmaayanb mmaayanb 5 ימים לפני
אין עליו !! מדהים
ilana bonan
ilana bonan 5 ימים לפני
אין אנשים כמוהו ! מלך
The dadush Rap
The dadush Rap 5 ימים לפני
בן אדם מדהים
DYproduction
DYproduction 5 ימים לפני
מה הולך אח ,לא מזמן עשיתי סרטון של ביבי נגד גנץ קרב האנימה אני חושב שתאהב . אתה תימצא אותו בערוץ שלי או שתחפש ביוטיוב ביבי נגד גנץ קרב האנימה, אני מחזיר לייקים ועוקבים. ובבקשה אל תראה את הסרטון בשבת הוא גם ככה יהיה נעול אני יודע שהתגובה שלי לא ממש קשורה לתגובה שלכם אבל זה פעם אחרונה אני מפריע לכם והנה משפט מעורר השראה להמשך היום: "אף פעם לא מאוחר מדי להיות מה שיכולת להיות" - ג'ורג' אליוט.
Tini Youtube Help
Tini Youtube Help 5 ימים לפני
אדם מעורר השראה !! שתיהיה לך המון בהצלחה בכל זה . מעריצה אותך
moshe swisa
moshe swisa 5 ימים לפני
תתרמו לבחור הזה, עושה עבודת קודש שאף אחד לא מוכן לעשות.
leehen alaluf
leehen alaluf 5 ימים לפני
כל הכבוד!!!
DYproduction
DYproduction 5 ימים לפני
מה הולך ,לא מזמן עשיתי סרטון של ביבי נגד גנץ קרב האנימה אני חושב שתאהב . אתה תימצא אותו בערוץ שלי או שתחפש ביוטיוב ביבי נגד גנץ קרב האנימה, אני מחזיר לייקים ועוקבים. ובבקשה אל תראה את הסרטון בשבת הוא גם ככה יהיה נעול אני יודע שהתגובה שלי לא ממש קשורה לתגובה שלכם אבל זה פעם אחרונה אני מפריע לכם והנה משפט מעורר השראה להמשך היום: "מה שהשנה החדשה תביא לך יהיה תלוי במידה רבה במה שאתה תביא לשנה החדשה" - ורן מקלילן.
Shira Takle
Shira Takle 5 ימים לפני
איזה מלאך
DYproduction
DYproduction 5 ימים לפני
מה הולך ,לא מזמן עשיתי סרטון של ביבי נגד גנץ קרב האנימה אני חושב שתאהב . אתה תימצא אותו בערוץ שלי או שתחפש ביוטיוב ביבי נגד גנץ קרב האנימה, אני מחזיר לייקים ועוקבים. ובבקשה אל תראה את הסרטון בשבת הוא גם ככה יהיה נעול אני יודע שהתגובה שלי לא ממש קשורה לתגובה שלכם אבל זה פעם אחרונה אני מפריע לכם והנה משפט מעורר השראה להמשך היום: "אושר הוא לא דבר שמוכן לשימוש, הוא נוצר מתוך המעשים שלנו" - הדלאי לאמה.
Moriya Mishali
Moriya Mishali 5 ימים לפני
הוא בסדר נפשית? אני שואלת באמת.
liel_Mizrachi
liel_Mizrachi 5 ימים לפני
"גונב כלבים" איזה משפט מטומטם של התחקירנית, הבנאדם משקם כלבים שהיו על סף התמוטטות וזה מה שאת אומרת לו ? פשוט משפט מיותר ומטומטם.
Eso Pargo986
Eso Pargo986 4 ימים לפני
לתת לה את מיקרופון לכתבת הזאתי בראש על הטימטום הזה שיוצא לה מהפה.. בן אדם מסכן את החיים שלו מחלץ כלבים ממקומות סגורים עומד מול עבריינים והיא אומרת דבר כזה? שום דבר לא יעמוד מולו לבין להציל את הכלב צריך לתת לו צל״ש לבן הזה.
יגל זגיר
יגל זגיר 5 ימים לפני
מלאך, כמה נחת רוח הוא עושה לבורא עולם. וואו..
DYproduction
DYproduction 5 ימים לפני
לפי התגובה שלך גבר אני רואה שיש לך רמה , אני חושב שאתה תאהב את הסרטון שעשיתי קוראים לו ביבי נגד גנץ קרב האנימה אתה יכול למצוא אותו בערוץ שלי או לכתוב בחיפוש. ובבקשה אל תראה את הסרטון בשבת הוא גם ככה יהיה נעול אני יודע שהתגובה שלי לא ממש קשורה לתגובה שלכם אבל זה פעם אחרונה אני מפריע לכם והנה משפט מעורר השראה להמשך היום: "לחלום זו צורה של תכנון" - גלוריה סטיינם.
Netanel Netanel
Netanel Netanel 5 ימים לפני
שהייתי קטן אני הייתי גר איתו ואני יכול להגיד לכם דהוא מלך הוא לא עושה את זה בשביל פרסוםצאו משהו...
יוסי בגימוב
יוסי בגימוב 5 ימים לפני
תותח
DYproduction
DYproduction 5 ימים לפני
מה הולך אח ,לא מזמן עשיתי סרטון של ביבי נגד גנץ קרב האנימה אני חושב שתאהב . אתה תימצא אותו בערוץ שלי או שתחפש ביוטיוב ביבי נגד גנץ קרב האנימה, אני מחזיר לייקים ועוקבים. ובבקשה אל תראה את הסרטון בשבת הוא גם ככה יהיה נעול אני יודע שהתגובה שלי לא ממש קשורה לתגובה שלכם אבל זה פעם אחרונה אני מפריע לכם והנה משפט מעורר השראה להמשך היום: "זכור שאף אחד לא יכול לגרום לך להרגיש נחות ללא הסכמתך" - אלינור רוזוולט.
אליה אליה
אליה אליה 5 ימים לפני
קודם שיפסיק לקלל
Tini Youtube Help
Tini Youtube Help 5 ימים לפני
מכל הדברים הטובים שהיה בסרטון נו באמת.. וזה לא כאילו אף אחד במדינה הזאת לא מקלל.
סיגל גובאני
סיגל גובאני 5 ימים לפני
אחללה יובללללל
חיים חיימוב
חיים חיימוב 5 ימים לפני
וואלה מדהים
מור - זיכרון ישן
3:53
מור - הערוץ הרשמי
צפיות 1.5 מיליון
זיגי - פרק 4 המלא!
23:54
HOTVODyoung
צפיות 364 אלפי
Jennifer Lopez + Maluma - Pa' Ti + Lonely AMA's Performance 2020
5:04
מור - זיכרון ישן
3:53
מור - הערוץ הרשמי
צפיות 1.5 מיליון
זיגי - פרק 4 המלא!
23:54
HOTVODyoung
צפיות 364 אלפי
Jennifer Lopez + Maluma - Pa' Ti + Lonely AMA's Performance 2020
5:04
זיגי - פרק 4 המלא!
23:54
HOTVODyoung
צפיות 363 אלפי
مواقف محرجة تصير بصالونات النسوان 😧
5:17
عالم عفراء - Afraa's World
צפיות 319 אלפי