אבודים | התאומות משבדיה חלק א' - הפרק המלא!

  צפיות 68,382

reshettv

12 ימים לפני

אמה ומתילדה הגיעו לשוודיה יחד כתינוקות וגדלו כתאומות במשפחה מאמצת שעטפה אותן בביטחון ודאגה לכל מחסורן, אבל אסור היה להן לדעת מהם שורשיהם ("תמיד אמרו 'ששש, אסור לדבר על זה'') והכמיהה ללמוד על זהותן הלכה עם השנים והתעצמה: היכן הן נולדו? למה נמסרו לאימוץ? מדוע הוחתמו הוריהם המאמצים באופן חריג למדי על מסמכי סודיות? ובעיקר: מדוע מתגלות שוב ושוב סתירות בין הפרטים השונים במסמכי האימוץ שלהן?
האם יתכן שאמה ומתילדה, תאומות שבדיות שנולדו בישראל, נלקחו מאימן הביולוגית בניגוד לרצונה? מה עלה בגורלה? האם היא בחיים, כפי שעשויים לרמז פרטי הזיהוי הכפולים במסמכי האימוץ? או שמא ניסו גורמים המעורבים בהנפקת המסמכים לתעתע במי שיבקש לעיין בהם ולא לאפשר כל גישה אל האמת באחד הסיפורים המטלטלים והמסוכנים ביותר בהם טיפלה "אבודים"

לפרקים מלאים וקטעים נוספים מתוך תכניות רשת, כנסו לערוץ רשת: www.youtube.com/user/reshettv
להצטרפות לערוץ רשת: www.youtube.com/subscription_c...
הורידו עכשיו את אפליקציית רשת 13: bit.ly/2RoTJkU
האתר הרשמי: 13tv.co.il/
חפשו אותנו בפייסבוק: #!/reshet.tv

תגובות
christian proud
christian proud 3 שעות לפני
ואי איך רואים עליהם שהן מוסלמיות
mikea hiooi
mikea hiooi 10 שעות לפני
жесть
انا البطل
انا البطل 11 שעות לפני
מתי מתחיל חלק ב ??
Ora Barcessat
Ora Barcessat 17 שעות לפני
אני בחול חא יכולה לראות ברשת 13 י קבוצה טלגארם כדי לצפות??
orel shagan
orel shagan יום לפני
אין על התוכנית שלך צופית...תמשיכי להפציץ אותנו בסיפורים מטורפים כאלה 🙏
abbsnn cose
abbsnn cose יום לפני
חלק ב דחוףףףף
mikea hiooi
mikea hiooi 10 שעות לפני
בסיס רוחני איתן. אם לכל הפחות נתחיל לחנך את הדור מגיל ינקות להרגיש כמשפחה, נוכל להתחיל לשנות את האופי הישראלי קצר הרוח וקצר הרואי, ולבטח להציל כמה וכמה הרוגים מהפורענות על הכביש.
Gordi Shilon
Gordi Shilon יום לפני
ממשלת זדון בישראל מי היה עושה דבר שכזה אם לא אויב מבפנים?!
HSKEL השכל
HSKEL השכל יום לפני
מאכזב שהתכנית עוסקת בערבים...כמעט בטוח שהורים מאמצים בשבדיה ירעיפו על הילדים אהבה יותר מהערבושים המתעללים אז שיגידו תודה.על זה מוציאים את כספי המיסים שלנו לחפש את אמא שלהם ואת ה"תגלית "הנוראה שמעניקים להם חיים נורמליים יותר בשבדיה ?
DANIEL RIMOKH
DANIEL RIMOKH 2 ימים לפני
אין על צופית גרנט מדהימה.אמיצה.יפה מבפנים ומבחוץ..אני כל כך שמחה שהכרת את שולי רנד זה הכל משמים. את עושה מלא מלא חסדים ומצוות.השם רוצה לזכות את הנשמה המיוחדת שלך להתחזק...אשריך תמשיכי אל תשימי לב לאף אחד את מקדשת שם השם ברבים😘😘💕💕
abbsnn cose
abbsnn cose יום לפני
הייתי מציעה לצופית להתמקד בעזרה ליהודים/ות
Yoni Azulay
Yoni Azulay 3 ימים לפני
קצת מציק שמנסים לסחוט דמעות על ידי מבט שמשדר לך אני מסתכל עלייך ומחכה שתבכה בשביל השידור 👿
Yoni Azulay
Yoni Azulay 3 ימים לפני
איזה שפה מוזרה הם מדברות 😖
minij hooi
minij hooi 3 ימים לפני
הן דומות.. לא תאומות אבל אולי בנות משפחה
Charming nowhere to hide
Charming nowhere to hide 4 ימים לפני
התוכנית הבאה צריכה להיות על חטופי ילדי תימן בידי ישראל
ebi banai
ebi banai 4 ימים לפני
אחרי שצפיתי בפרק האחרון.אומר כך:פספוס אדיר.לאחר שגם בעולם יצפו בסדרה.ישראל תראה מדינה מפלצתית שמכניסה לכלא חף מםשע.זה ברור שמשני צדי המתרס (גאמל ומשפחתו ובעיקר אחיו ומצד שני משפחת של וורדה רצו לסדר את הפרסה הבושתית הזו ולמחוק אותה מעל פני האדמה המנטליות ותרבות הפרימיטיבית הייתה צריכה להיות במרכז התוכנית ולעבור שיימין ברייש גלי)ברור שג'אלאל הוא שחן משנה ברצח והוא מגן על המבצע וברור מי הוא.אדם מבוגר ממנו ושרואה בטיהור שזה תפקידו וחובתו.כל זמן שהוא שותק.הוא צריך להסתובב עם אות קלון.השילוב וההסתרה ביחד עם המנטליות הברברית והפרימיטיבית היא אות קלון על מצחה של החברה הערבית ובמיוחד הבדואית.צופית כשלה בתוכנית הזו.
אסתי
אסתי 4 ימים לפני
התוכנית הבאה צריכה להיות על חטופי ילדי תימן בידי ישראל
minij hooi
minij hooi 3 ימים לפני
צופית את אישה גדולה את משהו מיוחד כל הכבוד לך
הילה שוקד
הילה שוקד 5 ימים לפני
צופית את גדולה מהחיים. מלאכתך היא מלאכת קודש הטומנת בחובה לא מעט סכנות חיים ממשיות בזמן אמת. שימרי על עצמך. את נהדרת בדרך שלך,ובנעם הליכותייך. מעריכים מאוד את פעלך
yifat14 nadaf
yifat14 nadaf 5 ימים לפני
כנראה שהיתה טעות בהבנתי והבנות לא יהודיות.
yifat14 nadaf
yifat14 nadaf 5 ימים לפני
הבנות הן יהודיות ואומצו בשוודיה. כשמגיע שהנשמה מתעוררת לחפש את האמת. הילדות לא שוודיות וגם לא מוסלמיות. הן יהודיות כי האמא עצמה יהודיה. ומי שנולד יהודי תמיד יחפש את השורש שלו כי הנשמה שבתוכו מעוררת אותו. כי רק ליהודים יש נשמה.
vinasu maaj
vinasu maaj 5 ימים לפני
מכאלה שיש בישראל.
שיר
שיר 5 ימים לפני
לעצור את המוות בכבישים - זה תלוי רק בנו ספטמבר היה אחד החודשים המדממים בכבישי ישראל בשנים האחרונות. תאונות הדרכים גבו את חייהם של 32 איש, מה שאומר, מעל הרוג ביום בממוצע ועשרות פצועים, ביניהם ילדים ונוער. מותם נחרט בליבנו. אבל האם זה מספיק? הבעיה המרכזית בסיפור היא דווקא האופי הישראלי. לכל אורך ההיסטוריה שלנו לא חשנו מעולם עם אחד, שבו הרגשנו לעומק את הזולת. אנחנו לא דופקים חשבון, לא חייבים כלום לאף אחד כלום, מצפצפים על כולם. זה התוכן הפנימי שמנווט אותנו והוא מוזן מטונות של גאווה ואגו מוגבר שיצא מכלל שליטה. בשונה מעמים אחרים, אצלנו לא זורמת בדם תחושת פחד ממישהו, אנחנו לא באמת מנהלים יחסי מרות עם איש, לא מסוגלים להטות אוזן לאיש. כל אחד מאיתנו מלא בעצמו עד אפס מקום "אני חכם, אני חופשי, אל תגידו לי מה לעשות", זה הרגש הישראלי הטבעי, וזה לא מקרי. מתוקף טבעו הרוחני של עם ישראל הוא נועד להיות מוחזק רק בידי הבורא, כלומר הוא מסוגל להישמע רק לפקודת הבורא. הוא אמור לקבל דוגמה מהעליון למעשה נכון, ולפי מידת בגרותו הפנימית, להשתדל לחזור אחריו. כל עוד לא הבשילה בנו אותה בגרות פנימית, אנחנו נשארים בשפלותנו, "אומה זו משולה לעפר ומשולה לכוכבים, כשהם יורדים - יורדים עד עפר, וכשהם עולים - עולים עד לכוכבים" (בבלי, מגילה טז). הסגרים והגבלות הקורונה אומנם הורידו את מספר ההרוגים בתאונות דרכים במהלך שנת 2020 בכ-15 אחוז. אבל זה לא הועיל לחינוך העם. לחנך את הדור מילדות ועד זקנה זו משימה מאד מורכבת שלא מתרחשת בין לילה. יחד עם זאת, רק אם עם ישראל יעבור סדרת חינוך מאסיבי ואף לוחצת, ולא כ"יהודים רחמנים", זה יכול לפעול על האגו שלנו. החינוך כולו צריך להוביל לקיום חוק הטבע "ואהבת לרעך כמוך", ואותו עלינו גם לעגן בחוק, כך שמי שמפר אותו ומפגין יחס מזלזל בעם, במדינה, בבני אדם, יקבל בתגובה גינוי עד להרחקה מהחברה. הבעיה היא שלעת עתה אנחנו מסרבים להפיק לקחים, לא משנה עד כמה המקרים מזעזעים. מותו של הזולת לא באמת מזיז לנו. כל אחד מספר לעצמו ש"לי זה לא יקרה". הכול נותר רחוק וזר כביכול, "כל עוד זה לא במשפחה שלי, תודה לאל, הכול בסדר". אין לנו תחושת שותפות גורל כמו זו שקיימת בעמים אחרים. אנחנו עם מלאכותי, קיבוץ גלויות, שבו כל אחד חש בגלות אישית. לא רק את הקשר בינינו אנחנו מכחישים, אין לנו תחושת שייכות לאיש. כל אדם בעולם "קטן עלינו" ובעינינו. אז למה שאתן למישהו לעבור כביש? למה שאאפשר למישהו להשתלב בתנועה? למה שאוותר למישהו? בצרפת, ברוסיה, בהודו, אפילו שמדובר במדינות גדולות בהרבה מישראל, הקשר זורם בדם. הם חשים קרבה, שייכות איש לרעהו, הכאב על הרוג אחד נוגע בכל היתר. אצלנו אפשר לפמפם ליהודים אזהרות מבוקר עד ערב, אבל ברגע שאנחנו מתניעים את רכבנו אנחנו שוכחים מהכול וששים לקרב על הכביש. רק אדם שחלילה קרתה תאונה במשפחתו, נותרת בו צלקת על הלב שאותה הוא מסוגל להרגיש מפעם לפעם. המכנה המשותף היחיד שאנחנו יכולים לפתח הוא מימוש הכלל "ואהבת לרעך כמוך", רק בעזרתו נהפוך לעם על בסיס רוחני איתן. אם לכל הפחות נתחיל לחנך את הדור מגיל ינקות להרגיש כמשפחה, נוכל להתחיל לשנות את האופי הישראלי קצר הרוח וקצר הרואי, ולבטח להציל כמה וכמה הרוגים מהפורענות על הכביש.
koiun dwrru
koiun dwrru 5 ימים לפני
הן דומות.. לא תאומות אבל אולי בנות משפחה
yifat14 nadaf
yifat14 nadaf 5 ימים לפני
הן אחיות
ליאת בשארי
ליאת בשארי 5 ימים לפני
הייתי מציעה לצופית להתמקד בעזרה ליהודים/ות
yifat14 nadaf
yifat14 nadaf 5 ימים לפני
כנראה שלא שמתי לב מתברר שהן לא יהודיות...רק שהסידרה בפרק ב שם אמרו שם בעברית של האמא וזה מה שנתן לי לחשוב שהן יהודיות מצד האמא. כשאראה את הפרק 3 אבין מה מוצא של האמא.
yifat14 nadaf
yifat14 nadaf 5 ימים לפני
הבנות האלה יהודיות אמא שלהן יהודיה אבא שלהם בדואי
vinasu maaj
vinasu maaj 5 ימים לפני
Thank you Tzofit . LOVE is the key to all healings
eddie brune
eddie brune 5 ימים לפני
אולי יש כאן סיכון חיים לכל המעורבים בסיפור, כולם, כולל ובמיוחד לילדות המאומצות? מישהו כאן נוהג אולי בחוסר אחריות? לא לשכוח שיש חלק מהקהילה המוסלמית בשוודיה שהיא מאוד קיצונית, לא פחות מכאלה שיש בישראל.
שחר קים
שחר קים 6 ימים לפני
מתי חלק שני? אני במתח
انا البطل
انا البطل 11 שעות לפני
@yifat14 nadaf איך אפשר למצוא את הפרקים אפשר לשלוח לינק
yifat14 nadaf
yifat14 nadaf 5 ימים לפני
לתיקון יש 4 פרקים
yifat14 nadaf
yifat14 nadaf 5 ימים לפני
יש 3 חלקים
chding zuure
chding zuure 6 ימים לפני
חלק ב דחוףףףף
koiun dwrru
koiun dwrru 5 ימים לפני
אשר נעלמו אי שם בשוודיה ורוצים לחקור את עברם
Levi De-Mishel'
Levi De-Mishel' 6 ימים לפני
מדוע בהתחלה לא נעשתה בדיקה של די-אן-אי על מנת לדעת מדויק האם ילדות הן אחיות או שיש קירבה ביולוגית אחרת
Hadasa Levin
Hadasa Levin 6 ימים לפני
וואי....שוק שוק שוק רשויות הרווחה עושות סחר בילדים שאלוהים ירחם צופית והצוות הנהדר כל הכבוד מקווה שיהיה סוף טוב והאמת תצא לאור מסכנות הבנות האלה כואב
חיה קורנפלד
חיה קורנפלד 6 ימים לפני
צופית את אישה גדולה את משהו מיוחד כל הכבוד לך
Moshe Shitrit
Moshe Shitrit 7 ימים לפני
עצומה: לייק מי שחושב שמגיע לאבודים עוד 13 עונות👍
אוליביה פנחס
אוליביה פנחס 3 ימים לפני
8לט462
chding zuure
chding zuure 6 ימים לפני
עליהם! רתם
Khamis Elsheikh
Khamis Elsheikh 7 ימים לפני
הלם .
אליהו גבאי
אליהו גבאי 7 ימים לפני
בסד משייח צדק יתגלה ממש בקרוב הוא ממש לא מגיע מהמיגזר החרדי ממש לא והוא בעל תשובה הקדוש ברוך הוא דאג להסתיר אותו טוב טוב מי יודיע מי הוא מלך המשיח רק אלוהים ואליהו הנביא יודעים מי הוא משיח בן יוסף ומשייח בן דוד את יום הגאולה ואת יום הקץ והם פוא בארץ ישראל עדיין לא בגילוי אבל ממש ממש אחשב הוא מיתגלה אמר אלוהים הינא בא מלאך הברית אשר אתם מחפצים בהם אליהו הנביא ומשייח צידקינו פן אבוא והכתי את הארץ חרם אותיות חרם חורבן. רעב מוות אלוהים כועס תעשו תשובת אמת אותיות אמת אדוני מלך תמיד ומהסוף תורת משה אמת אותיות משייח מי שיעשה תשובה יחיה ברוך דיין האמת אמן ואמן אמן ואמן האחד היחיד והמיוחד הכול יכול בורא את כול הבריות הוא האלוהים אין עוד מלבדו
foopyu nooui
foopyu nooui 7 ימים לפני
жесть
Big World
Big World 7 ימים לפני
למה לסכן אנשים?
Victoria S
Victoria S 7 ימים לפני
מדוע להעלות את כל זה? מדוע לסכן אנשים יהודים שמעורבים למקרים האלו? אף אחד במגזר לא רצה את הבנות ונתנו להן צ’יפנס …
ורוניקה סיי'ה
ורוניקה סיי'ה 8 ימים לפני
צופית יקרה, אני פונה אלייך כבר כמה שנים משנת 2016 מנסה הן באתר של אבודים הן בפייסבוק ובכל מיני דרכים נוספות כדי שתעזרי לי למצוא קצה של מידע על אבא שלי שלא ראיתי אותו מעולם בעצם, רק שמעתי עליו מעט מאוד, אימי חולה מאוד ולא מוציאה מידע וביילדותי גדלתי בפנימיות, כל הניסיון להשיג מידע ממקומות אחרים עלה בתוהו. אני יודעת שיש לך עומס רב, אך איני מסוגלת להתמודד עם החלל הריק הזה כשאני יודעת שיש למישהו את הכוחות לעזור. אם יש מישהו מכאן שיודע איך ליצור קשר בצורה שמקבלים מענה אשמח לשמוע!! תודה רבה!!!! ורוניקה
yifat14 nadaf
yifat14 nadaf 5 ימים לפני
@foopyu nooui האמא כבר לא בחיים היא נרצחה.
foopyu nooui
foopyu nooui 7 ימים לפני
אין על צופית גרנט. אישה עם כבוד ! רמה גבוהה. תוכנית חזקה מרגשת. הלוואי ימצאו את אמא שלהן ושהכל יהיה טוב. כל אחד מגיע לו לדעת את השורשים שלו ומי הורים ביולוגיים שלו.
אושרי מ
אושרי מ 8 ימים לפני
רווחה מלשון רווח עושים עסקים
Tal Ofek
Tal Ofek 8 ימים לפני
Thank you Tzofit . LOVE is the key to all healings
Charming nowhere to hide
Charming nowhere to hide 2 ימים לפני
תמשיכי אל תשימי לב לאף אחד את מקדשת שם השם ברבים😘😘💕💕
זיוה בלומנפלד
זיוה בלומנפלד 8 ימים לפני
וואוו רגשת אותי מאוד, עד דמעות מכל הסיפור הזה צופית גרנט, את גדולה מהחיים , תוכנית מדהימה וצוות שלם עוסק במלאכה, כל הכבוד לך אשרייך, תבורכי מפי עליון על עבודתך המאומצת למען אותם ילדים אשר נעלמו אי שם בשוודיה ורוצים לחקור את עברם
הסרטונים המעודכנים ביותר
הסרטונים המעודכנים ביותר 8 ימים לפני
מתי חלק 2?
Zohar Friberg
Zohar Friberg 6 ימים לפני
באתר האינטרנט של התכנית.
הסרטונים המעודכנים ביותר
הסרטונים המעודכנים ביותר 7 ימים לפני
@Big World תודה
Big World
Big World 7 ימים לפני
שבוע הבא
הודיה אלמליח
הודיה אלמליח 8 ימים לפני
מתאים למדינת ישראל לסחור בילדים
שרי דרדק
שרי דרדק 8 ימים לפני
מרגש ויפה יותר מכל סדרה מומצאת
foopyu nooui
foopyu nooui 6 ימים לפני
צופית את. מודל והעצמה לאשה .במהות .אדם .שתזכי לראות רק אור בחיים אמן
שושי
שושי 8 ימים לפני
צופית יקרה, חשבת אולי על משלם המיסים שמעוניין שתקציבי ענק יוצאו על יהודים ממשפחות תימן ועוד, למצוא את ילדיהם החטופים ומסירתם לאימוץ? די להצגת ההפתעה שלך! דברים כאלו קרו, ואת יודעת עליהם! רתם
דידי סול
דידי סול 8 ימים לפני
מה אתם מסכנים את המעורבים. ילה די
איילה ללוש
איילה ללוש 9 ימים לפני
לפני 7 שנים ביקשתי ממך לעזור לי למצוא את הילדה שלי וכתבת שאת לא מטפלת בילדים שנסרו לאימוץ דרך השירות למען הילד אני מקווה שלבנות המתוקות האלה יהיה סוף טוב
انا البطل
انا البطل 11 שעות לפני
תנסי עוד פעם יכול להיות שאז היא לא הייתה מתעסקת
סילביה עודה
סילביה עודה 20 שעות לפני
איך מגיעיםלצופית?
לבנה גרינברג
לבנה גרינברג 5 ימים לפני
היא מטפלת רק במה שמעורר עניין ציבורי ורעש
דוד דוד
דוד דוד 9 ימים לפני
צופית את. מודל והעצמה לאשה .במהות .אדם .שתזכי לראות רק אור בחיים אמן
sara nagar
sara nagar 9 ימים לפני
אני במתח מה ההמשך
mc Мсhina
mc Мсhina 10 ימים לפני
לא הבנתי הקטע בבית החולים ...מה הזריקו לילדים מנות דם והדם היה חולה? הן חלו בעקבות דם לא בריא?
yifat14 nadaf
yifat14 nadaf 5 ימים לפני
האמא הורעלה בדם וזה כנראה מה שהשפיע על הילדות. האמא נרצחה
yifat14 nadaf
yifat14 nadaf 5 ימים לפני
הדם שהזריקו להם היה דם מורעל
mc Мсhina
mc Мсhina 10 ימים לפני
אולי בני דודים מוסלמים קיימו יחסים בינהם סודיים רומן ארוך וזה הוביל להריון ואיימו עליה לקחת לה את הילדים או להרוג אותה( את האמא). והיא התחתנה עם מישהו אחר אחרי שהיה לה רומן עם בנדודה שלה. זה הסיפור..?
mc Мсhina
mc Мсhina 10 ימים לפני
אין על צופית גרנט. אישה עם כבוד ! רמה גבוהה. תוכנית חזקה מרגשת. הלוואי ימצאו את אמא שלהן ושהכל יהיה טוב. כל אחד מגיע לו לדעת את השורשים שלו ומי הורים ביולוגיים שלו.
انا البطل
انا البطل 11 שעות לפני
איפה פרק ב
סעדיה א.
סעדיה א. 4 ימים לפני
@yifat14 nadaf את כתבת שבפרק ב של הסדרה הם הזכירו של בעברית ו ובגלל זה חשבת שהם יהודיות בגלל של ? מה זה של ? זה מה שהן לובשות עליהן ?
סעדיה א.
סעדיה א. 4 ימים לפני
@yifat14 nadaf לא הבנתי מה הם הזכירו לך בעברית שחשבת שהם יהודיות?
yifat14 nadaf
yifat14 nadaf 5 ימים לפני
כנראה שהיתה לי טעות בהבנה ובעצם הילדות הן לא יהודיות. רק שמוזר שבפרק ב של הסידרה הם הזכירו של בעברית. ובגלל זה חשבתי שהן יהודיות.
טופז יונה
טופז יונה 10 ימים לפני
למה לא לוקחים להן פשוט בדיקת DNA ובודקים אם הן באמת אחיות או שלא?
yifat14 nadaf
yifat14 nadaf 5 ימים לפני
@שירן מיכאלי ההורים לא קרובי משפחה האמא יהודיה האבא בדואי
שירן מיכאלי
שירן מיכאלי 9 ימים לפני
כי יכול להיות שיש להם אותו אבא וגם חושדים שההורים הם קרובי משפחה ולכן שמרו על זה בסוד אז לא ככ יעזור
יובל וטל Israeli travelers
יובל וטל Israeli travelers 10 ימים לפני
הן דומות.. לא תאומות אבל אולי בנות משפחה
שחר קים
שחר קים 10 ימים לפני
ווההי איזה כואב זה כל הכבוד לכם
want to log out, the dictatorship doesn't let
want to log out, the dictatorship doesn't let 10 ימים לפני
מתי החלק השני ישודר?
Zjjxbxn Xjxn
Zjjxbxn Xjxn 10 ימים לפני
מתי יוצא ההמשך
יאיר חי חתוכה
יאיר חי חתוכה 10 ימים לפני
מעריך מאוד אבל מצחיק קצת ההלם בחטיפת ילדי תימן על ידי המדינה נחטפו ונמכרו לפחות 4500 ילדים אני רוצה לראות אם יתנו לה לחקור את זה
Yosi Ma
Yosi Ma 4 ימים לפני
אני תימני ואני חושש מאוד שלפי מה שאתה טוען מסתבר שאוליי לא ניתן לה האפשרות אכן לפעול בנידון אבל אני לא רואה בזה שום אשמה מצידה נכון שהיא צריכה לעשות מאמץ גם בעניין ילדיי תימן השאלה מה באמת קורה מאחוריי הקלעים מה היא ניסתה מי ניסה להשתיק אותה אם אכן ניסתה ואני משער שהיא ניסתה ואפילו לא מקרה אחד מחטופיי תימן רק שהדלתות נסגרו בפנייה כי אכן מדובר בפושעים גדולים שהיו לכאורה אנשים מכובדים במדינה ובממשלות ישראל פה הבעיה לכן קוברים תסיפור ומשקרים גם כיום על מנת לסגור תסיפור שלא יצא הסירחון החוצה ומרוב שזה מסריח מנסים לסתום לאנשים תאף כאילו אף אחד לא מריח פשוט שקרים ומנובלים
Dinush Blau
Dinush Blau 4 ימים לפני
בדיוק!!! גם את דודה שלי חטפו, ביחד עם ילדי תימן, למרות שהיא אשכנזיה. אין לנו עם מי לדבר ואף אחד לא רוצה לעזור לנו...
Hadasa Levin
Hadasa Levin 5 ימים לפני
זה פשוט מזעזע להבין מה קרה כאן.ועדיין קורה ממש עצוב מבאס.גם ילדי תימן זה אותו סיפור
shirel t
shirel t 10 ימים לפני
בדיוק
Aviya Damari
Aviya Damari 10 ימים לפני
חלק ב דחוףףףף
יאיר אביבי
יאיר אביבי 11 ימים לפני
זאת התוכנית הנורמלית היחידה שיש בטלויזיה. כל השאר זה סתם רעל יאטי( ריאליטי)
Mystery Remember
Mystery Remember 11 ימים לפני
המשחק המוגזם של צופית מחרפן אותיי
ruty lewin
ruty lewin 3 ימים לפני
מה מחרפן אותך שהיא עושה מעשה גדול ומחזירה ילדים למשפחה. עד כמה אתה יכול להיות ציני
Assaf Dahan
Assaf Dahan 8 ימים לפני
גם אותי חחח
Karol Wall
Karol Wall 9 ימים לפני
אז אל תרא/י
moria m
moria m 11 ימים לפני
נראות תימניות
امل امل امال
امل امل امال 3 ימים לפני
@yifat14 nadaf למה את מתעקשת שהאמא יהודיה..היא לא
yifat14 nadaf
yifat14 nadaf 5 ימים לפני
@בת של מלך! אין עוד מלבדו! הילדות יהודיות רק שנו את השמות של הילדות וגם שם האמא שונה.
yifat14 nadaf
yifat14 nadaf 5 ימים לפני
@בת של מלך! אין עוד מלבדו! האמא יהודיה האבא בדואי
בת של מלך! אין עוד מלבדו!
בת של מלך! אין עוד מלבדו! 7 ימים לפני
@דבורי הופמן הן בדואיות. האמא בדואית והאב גם
דבורי הופמן
דבורי הופמן 8 ימים לפני
תמניות במיליון אחוז
Татьяна Симанович
Татьяна Симанович 11 ימים לפני
жесть
נטלי אברגל
נטלי אברגל 11 ימים לפני
אווווווו אין מטורף
מירי
מירי 11 ימים לפני
אמלנ המתחחחחחחחחח
תמר דויטש
תמר דויטש 11 ימים לפני
ואוו וואוו וואוא אין מילים
טוהר ש.
טוהר ש. 11 ימים לפני
צופית את עושה עבודת קודש את בנאדם מדהים ואמן ויהיו עוד כמוך!!!
foopyu nooui
foopyu nooui 6 ימים לפני
הן דומות.. לא תאומות אבל אולי בנות משפחה
fun play
fun play 11 ימים לפני
סיפור מטורף. צופית את מלכה
Charming nowhere to hide
Charming nowhere to hide 2 ימים לפני
жесть
דניאל וונדמגן
דניאל וונדמגן 11 ימים לפני
חלק ב׳ דחוף
דור
דור 11 ימים לפני
יש לך ברשת 13
Adele - Easy On Me (Official Video)
5:32
AdeleVEVO
צפיות 68 מיליון
LISA - 'MONEY' EXCLUSIVE PERFORMANCE VIDEO
2:51
BLACKPINK
צפיות 142 מיליון
שחר חסון - טירלולייי הדיונון
22:39
קומדי בר T.V
צפיות 169 אלפי
'דרך לא ארץ' | סיפורה של חנה מלר
58:26
Hebrew University of Jerusalem
צפיות 20 אלפי
Adele - Easy On Me (Official Video)
5:32
AdeleVEVO
צפיות 68 מיליון
LISA - 'MONEY' EXCLUSIVE PERFORMANCE VIDEO
2:51
BLACKPINK
צפיות 142 מיליון
שחר חסון - טירלולייי הדיונון
22:39
קומדי בר T.V
צפיות 169 אלפי
#ABtalks Together with Anasala - مع أنس و أصالة
1:7:04
Anas Bukhash أنس بوخش
צפיות 2.8 מיליון
How we make mixed food ice cream challenge #Shorts
0:53
Playing SQUID GAME In Real Life!
10:14
Stokes Twins
צפיות 12 מיליון
קופה ראשית עונה 3🛒 | דקלה - פרק 13
26:11
כאן 11 - תאגיד השידור הישראלי
צפיות 1.1 מיליון
كل اشي انتهى (انا اسف) 🙏💔
8:06
Islam Ashi
צפיות 194 אלפי
JULIUS DEIN - STICKY NOTE PRANK!! 🤣 - #Shorts
0:54
Julius Dein
צפיות 35 מיליון